Genesis Alacaklıları Arabulucuya Gidecek

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 28, 2023 Yorum Yok

İflas etmiş kripto borç verici Genesis‘in alacaklıları arabulucuya gidiyor.

Geçtiğimiz günlerde şirket tarafından verilen Teklif alacaklılarca kabul edildi. Böylece alacaklılar ile şirket orta noktada buluşmak için bir arabulucuya gidecek.

Genesis ve Alacaklılar Masaya Oturacak

İflas etmiş kripto Nakit kredi kuruluşu Genesis Küresel Holdco LLC ve bir alacaklı Küme , şirketin anne şirketi Digital Currency Group tarafından desteklenen önerilen bir iflas çıkış planını konuşmak için bir arabulucuyla görüşmeyi kabul etti .

Genesis ve alacaklı kümesi 30 günlük arabuluculuk sürecine girecek. Taraflar 8 Mayıs’tan Evvel iki arabuluculuk oturumu istedi.

Genesis avukatı Sean O’Neal yaptığı açıklamada, kripto borç vericinin önerilen yine yapılandırma muahedesine karşı çıkan teminatsız alacaklılar komitesi de iç olmak üzere 30 günlük bir arabuluculuk devri kabul ettiğini söyledi. O’Neal, Genesis’in 8 Mayıs’tan Evvel iki Değerli bir arabuluculuk oturumu düzenlemeyi hedeflediğini söyledi. Arabuluculuk sona erdiğinde mutabakatın en son kuralları da kamuoyuna açıklanacağını da belirtti.

Genesis ve komitenin hala tartışmaları denetleyecek bir arabulucu seçmesi gerekiyor. O’Neal, hakim Sean Lane’e, bir arabulucular listesi için çalışmaya başladıklarını ve bir arabulucu seçildiğinde mahkemeye süreci özetleyen bir bilgi sunacaklarını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir