FTX Temsilcisi, İflas Duruşmasında Konuştu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

FTX temsilcisi avukat Jason Bromley, iflas duruşmasında şirketle ilgili Değerli açıklamalarda bulundu.

Şirketi temsil eden avukat, bugün gerçekleştirilen iflas duruşmasında, borsanın var durumu ile ilgili Değerli bilgiler paylaştı.

FTX, Regülatörlerle Temas Halinde

Bromley’e nazaran kripto Nakit borsası FTX ve bağlı şirketlerin var idaresi, ABD hükümeti ve regülatörlerle Amel birliği yapıyor.

Sullivan and Cromwell ortaklarından ve tıpkı vakitte FTX’i ABD’de temsil eden avukat Jason Bromley mevzuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“New York’un Siber Cürümler Ünitesinin Güney Bölgesi de iç olmak üzere ABD eşitlik Bakanlığı ile Daimi irtibat halindeyiz. Ayrıyeten SEC ve CFTC ile de Daimi bağlantı halindeyiz”

Bromley, FTX’in yeni CEO’su John Ray’in yeni liderliğinde borsasının, ABD ve diğer ülkelerdeki regülatörler ile koordineli bir biçimde devinim ettiğini vurguladı ve ekledi:

“Jonh Ray’in ABD Kongresi’nde, Meclis’te ve Senato’da görünmesi için talepler var”

Bromley ayrıyeten, FTX’in hacker tehlikesi altında kalmaya devam ettiği konusunda da uyardı.

Bromley ek olarak, kripto varlıkların öbür hesaplara taşındığını söyledi ve bu münasebetle Bahamalar’a başvurdu. Bahama hükümetinin aksiyonları konusunda dürüst olmadığına dikkat çekti.

“Varlıkların Bahamalar’a taşındığına dair delillerimiz var”

Bahamalar taşınır Değerler Komitesi 17 Kasım’da bir bildiri yayınladı ve FTX varlıklarının 12 Kasım’da taşınmasını yönettiğini ve ABD’de devam eden iflas prosedürünün bir modülü olarak FTX Digital Assets’i tanımadığını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir