Flux (FLUX) Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 21, 2022 Yorum Yok

Flux, Web3 için yüksek kullanılabilirlik altyapısı sağlayan ve merkeziyetsiz formda yönetilen bir hesaplama platformudur. Platformun Lokal kripto Nakit ünitesi FLUX’dır. Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır.

Flux projesi 2021 yılında Daniel Keller, Tadeáš Kmenta ve Parker Honeyman tarafından hayata geçirilmiştir.

Eski ismi Zelcash (ZEL) olarak bilinen kripto para, 27 Mart 2021’de Flux olarak tekrar isimlendirilmiştir. Flux coin, bulut teknoloji sayesinde kullanıcılara datalarını merkeziyetsiz ve inançlı bir ortamda depolayabilme imkanı tanımaktadır.

Flux’ın Blockchain eksositemi içerisinde birçok paydaşlığı mevcuttur. Buna nazaran Flux; Kadena, Firo ve Presearch blok zincirlerinin altyapılarını barındırır ve dağıtır. Ayrıyeten Coinbase Rosetta, Kusama ve Polkadot node’larını kendi bünyesine alır. Bu nodel’lar, Flux üzerinde çalışabilmektedir.

Ethereum, Binance Smart Chain, Tron ve Solana ağlarında farklı versiyonları bulunan token, platformun itici gücüdür. Buna nazaran, FLUX’ın birçok kullanım durumu bulunmaktadır. var olan bu durumlar ağın varlığını sürdürmesini sağlamaktadır. Kullanım durumlarının başında yönetişim gelmektedir. FLUX sahipleri, platformun idaresinde Laf hakkı elde etmektedir.

Flux, rastgele bir Hariç yatırımcı olmadan Aleni kaynaklı, topluluk odaklı ve Müstakil bir projedir. Proje, Daimi olarak blok zinciri teknolojisinde yenilik için ve Müstakil kalarak gerçek bir merkezi olmayan istikbal oluşturmaya kararlıdır.

Flux Coin Nasıl Alınır?

Flux Coin’in token’ı olan FLUX’ı kripto Nakit borsaları aracılığıyla satın alabilirsiniz. Flux coin, dünyanın en Aka kripto Nakit alım satım platformu Binance aracılığı ile süratli ve inançlı bir halde satın alınabilir. Bunun için öncelikle Binance’e Üye olmak ve sonrasında Nakit göndermek gerekmektedir. Türk Lirası ya da dolar üzere bir prestiji Nakit gönderiminin yapılmasının akabinde FLUX Coin’in süreç gördüğü Tether (USDT), BUSD ve Bitcoin (BTC) FLUX süreç çiftinde alım süreci gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de yalnızca piyasa kıymetinden değil daha düşük pahadan de satın alma buyruğu vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma süreçlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz ölçü ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz kâfi olacaktır.

Bunun dışında Flux coin var olarak KuCoin, Gate.io, MEXC, BingX üzere kripto Nakit borsalarında da süreç görmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir