Floki Inu (FLOKI) Yüzde 80’e Yakın Arttı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

Binance US’in Floki Inu (FLOKI) listelemesinden sonra harekete geçen FLOKI, anlık olarak yüzde 78,03’lük bir artış gösterdi.

Dogecoin’in (DOGE) fitilini yaktığı memecoin furyası devam ediyor. DOGE’den sonra da Shiba Inu’nun (SHIB) atağa kalkması, bu alandaki trendin devam edebileceğinin bir göstergesi olmuştu. Kripto dünyasında Aka bir ekosisteme sahip olan FLOKI’den de atak gecikmedi. Binance US’in FLOKI’yi listelemesi, neredeyse yüzde 80’lik bir artışın kapılarını açtı. Bu taraftaki artış, öteki memecoin’lere de sekerek onların da fiyat artışına yer hazırladı.

Binance US, Floki Inu’yu (FLOKI) Listeledi

Binance US’in dün itibariyle attığı tweet, Özellikle de FLOKI yatırımcılarında heyecan yarattı. Dünyanın en Aka kripto borsalarından olan Binance’ın Us şubesi, attığı bu adım ile Birlikte memecoin severleri de etkilemiş görünüyor. Toplumsal medya gönderisinden sonra Aka bir trend yakalayan FLOKI, birtakım kripto borsalarında neredeyse iki kat fiyatına yaklaşmıştı. Binance US’nin bu türlü bir atılımda bulunması, yatırımcılarda soru işaretleri de oluşturmadı değil. Yeni olarak FLOKI’yi listeleyen Binance US’in ilerki süreçlerde hangi memecoin’i listeleyeceği daha şimdiden merak konusu oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir