Coinbase CEO’su, Kripto Destek NFT’lerini Uçurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

Stand with Crypto isimli NFT koleksiyonu, Coinbase CEO’su Brian Armstrong‘un takviyesiyle 13 bine yakın mint’lendi.

Kripto sanayisindeki Sıkıntı savaşları bütün süratiyle sürüyor. Bilhassa ABD’li düzenleyiciler, kripto borsaları ile çatışma içerisine girdi. Misli ve keskin baskılar uygulayan düzenleyiciler, kripto topluluğunun da reaksiyonunu çekmiş durumda.

Coinbase tarafından başlatılan Stand with Crypto isimli NFT koleksiyonu, mantıklı kripto siyaseti arayan insanları bir ortaya getirmeyi amaçlıyor. Coinbase CEO’su Armstrong‘un takviye paylaşımından sonra, koleksiyon saatler içerisinde 20 mint‘ten 13 bin mint‘e ulaştı.

Coinbase, Kripto Topluluğunu Düzenleyicilere Karşı Birleştiriyor

Coinbase‘in desteklediği NFT koleksiyonu Stand with Crypto, kripto sanayisi üzerindeki düzenleyici baskılara karşı toplulukları birleştirmeyi amaçlıyor.

Son periyotlarda ABD düzenleyicilerinin oluşturduğu kripto baskıları, kripto maksimalistlerini huzursuz etmeye başlamıştı. SEC ile çatışma içerisinde olan Coinbase, “kripto destek” bildirisi veren NFT’leri fiyatsız mint’letiyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Stand with Crypto koleksiyonunda NFT mint’lediğini duyurdu. Armstrong’un paylaşımı, kripto dayanak davetine dönüştü. Koleksiyonda, saatler içerisinde 13 bin mint’e ulaşıldı.

Ayrıca koleksiyonun ardındaki grup tarafından yapılan açıklamada, bütün mint süreç fiyatlarının bağışlanacağı bildirildi. SEC ile hukukî çabasını sürdüren Coinbase’in başlattığı bu takviye kampanyası, kripto topluluğundan ağır İlgi görüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir