Finance Break, On Altıncı Kez Katılımcılarını Ağırlıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 16, 2022 Yorum Yok

Boğaziçi Üniversitesi‘nin ekonomi ve finansın her alanına değinen doruğu Finance Break, on altıncı Defa iştirakçileri ile buluşuyor.

Finance Break, her Yıl farklı Celse başlıkları altında düzenleniyor. Türkiye’de, iktisat ve finans alanında önde gelen isimler Finance Break ile bir ortaya geliyor. Bölümün önde gelen isimleriyle on altıncısı düzenlenecek olan program, 26-27 Kasım 2022 tarihinde düzenlenecek. Bu programda, kendi dalının doruğu olan şirketler ve alanının duayen isimleri yer alacak.

Uzman İsimler, Finance Break ile Bir Ortaya Geliyor

Bu sene 26-27 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan Finance Break, bölümün Kıymetli isimlerini ağırlayacak. Programda, Turan Sert, Şant Manukyan, Aylin Seçkin, Işık Ökte, P&G Turkey CFO Tuba Baştan, QNBeyond genel Müdür Yardımcısı Derya Düner, Şişecam Hazine Yöneticisi barış Gökalp, Midas CPO Koray Gökçe, A1 Capital Yönetim Konseyi Üyesi Mehmet Selim Tunçbilek, OYAK Portföy İdaresi A.Ş genel Müdür Yardımcısı Zeybek Gözübüyük, Dicle Yurdakul, Efe Bulduk, Murat Sağman, Ali Erhan Tamer, Barış Esen, Esra Özdemir, Semra Demircioğlu, Melis Hazal Karagöz üzere alanında uzman isimler yer alacak.

Blockchain, memleketler arası piyasalar, NFT, yatırım araçları, borsalar ve yatırım üzere finans hususlarına değinen oturumlar iştirakçiler ile buluşturulacak.

Ayrıca, üniversiteler ortasında birinci olacak bir NFT standının gerçekleştirilmesi planlanıyor. Aktifliğin iki farklı gününde, iki farklı tema altında Ecem Dilan Köse, Yasin Yaman, Tarık Tolunay ve Can Büyükberber‘in yapıtlarına yer verilecek.

Finance Break aktifliği hakkında bilgi almak için, bilet, web sitesi, Instagram, Twitter, LinkedIn linklerine tıklayabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir