Fenbushi Capital Ortağının, 42 Milyon Doları Çalındı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Kripto teşebbüsçüsü ve Fenbushi Capital ortağı Bo Shen, Ethereum (ETH) cüzdanından 42 milyon dolarlık varlığının çalındığını belirtti.

Kripto Nakit sanayisinin en Değerli meselelerinden biri de hack saldırıları oldu. nihayet vakitlerde, birçok kripto Nakit projesi milyonlarca dolarlık kayıplar yaşadı. Bilhassa DeFi projeleri, File yapısındaki açıklardan Dolayı hücumlara maruz kaldı. Artan hack akınları, kripto yatırımcılarını huzursuz eden en Kıymetli ögelerden birisi haline geldi. Bu durumdan etkilenenler ortasında, Binance gibi borsalar da yer alıyor. Ayrıyeten FTX, hack saldırısı nedeniyle 400 milyon dolarlık bir varlığı kaybetti. Şimdi bir tahlil üretilemeyen bu olaylardan, nihayet olarak Fenbushi Capital ortağı Bo Shen de nasibini aldı.

Fenbushi Capital Ortağı Bo Shen, Ferdî Yatırımlarını Kaybetti

Kripto yatırımcısı ve Fenbushi Capital ortağı Bo Shen, ferdî yatırımlarının bir hack saldırısı sonucunda çalındığını aktardı.

Kripto sanayisindeki hack taarruzlarından etkilenen bir diğer kişi, Bo Shen oldu. Yatırımcı, Özel cüzdan varlıklarından 42 milyon doların çalındığını belirtti.

Çalınan token’ların, yaklaşık 38 milyon dolarlık kısmı USDC varlığından çalındı. Bilgilere nazaran, öteki çalınan varlıklar ortasında Tether (USDT), Uniswap (UNI) üzere token’lar da yer alıyor.

Bo Shen, çalınan bu varlıkların Fenbushi ile bağlantılı olmadığını ve büsbütün şahsî birikimleri olduğunu aktardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir