FEG Token Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 15, 2022 Yorum Yok

FEG Token, Binance Smart Chain altyapısında geliştirilmiş ERC-20 blokzincirini kullanan bir kripto Nakit ünitesidir. latife coin’lerden biri olma özelliği taşımaktadır.

FEG Token Nedir?

Kripto Nakit dünyasında nihayet vakitlerde latife gayeli token’lar popülerleşmektedir. Toplumsal medya iç olmak üzere Fazla ses getiren coinler, Dogecoin’le başlamış, Shiba ve benzerleri ile devam etmiştir. Bunlardan biri de Feg (FEG) token’dır.
FEG Token, 2021 yılı Ocak ayında üretilmiş ve borsalarda satışa sunulmuştur. Cümbüş hedefli olan kripto Nakit ünitesi, Binance Smart Chain alt yapısında geliştirilmiştir.

Ayrıca ERC-20 blokzincirini kullanmaktadır. DeFi projesi olarak kendini tanıtan FEG Token, DeFi teknolojilerini düzenlemeyi ve merkeziyetsiz geliştirilmiş bir finans ortamını amaçlamaktadır. Reflect Finance (RFI) projesinden çatallanarak oluşturulan FEG Token’ın FegEx isminde merkezi olmayan bir borsası bulunmaktadır. latife gayeli coinler ortasında yer alsa da muhakkak bir emeli bulunduğu için öteki göğüs coin’lerden ayrılmaktadır.

Yönetişim token’ı olarak da kullanılan FEG Token, kuvvetli ve Emniyet ihlallerini sıfıra indiren merkezi olmayan bir finans ağı oluşturmayı amaçlamaktadır. Ayrıyeten kullanıcılarına da Türlü mükafatlar sunmaktadır.

FEG Token, enflasyona Saha okuyan, deflasyonist bir kripto Nakit olarak Anlatım edilmektedir. FEG Token’ler ağda gerçekleşen her süreçten token sahiplerinin muhakkak bir oranda Pay alması mantığıyla çalışmaktadır.

FEG Token Avantajları Ve Dezavantajları

Avantajları; Token sahiplerinin yatırımlarını stake ederek edilgen gelir elde etme imkanları bulunmaktadır. Bankadan kredi alamayan bireyler, FEG Token sahiplerinden borç alabilmektedirler. Yatırımcılar Hudut ötesi transfer sürecini fiyatsız olarak gerçekleştirmektedir. Alım-Satım süreçlerinde %2 kurul kesilir lakin bunun %1’i sürecin akabinde kullanıcılara iade edilmektedir.

Dezavantajları; Ethereum ağından dayanak ile çalışan FEG Token’ın, süreç yükünden Dolayı birtakım vakitlerde Buyruk onayı süreçlerinde uzun mühlet bekleyebilmektedir. FEG Token, her borsada süreç görmediği için düşük erişilebilirliğe sahiptir.

FEG Token Yorum

FEG Token, cümbüş emelli bir coin olsa da arka planda birçok proje yürütmektedir. Farm, stake, faucet üzere özellikleri de barındırmaktadır. Kendine ilişkin bir takip uygulamasına ve Fazla bilinmeyen bir borsaya sahiptir.

Bu sebeple tahlilciler ve yatırımcılar tarafından Fazla da Üzücü karşılanmamaktadır. Arz ölçüsünün yüksek olması sebebi ile, yüksek bedelleri görememiştir. FEG Token’ın daha düzgün olabileceği tarafında yorumlar ile birlikte, orta yolları aradığı gözükmektedir. Arz yüksekliği sebebiyle farkedilememe üzere bir meseleyle karşılaşabileceği istikametinde tenkitler de bulunmaktadır.

FEG Token Fiyat

Şu anda 1 FEG Token 0.000000 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıca 1 FEG Token 0.000000 $ dolardır.

FEG Token fiyatı nihayet 24 saatte -8.80% değişim ile şu anda 0.000000 TL TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki FEG Token hacmi 107,488 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa bedeli ise 20,568,648 $ dolardır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir