parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Euler Finance, Denetimlere Rağmen Olumsuz İlerliyor!

Euler Finance, Denetimlere Rağmen Olumsuz İlerliyor!

admin admin -
22 0

Borç Eda platformu olan Euler Finance’ın CEO’su Micheal Bentley, şirketin Fazla sayıda Önlem almasına Karşın hacklendiğini Anlatım etti.

Kripto sekötrünün ivmesini üst çevirmesiyle birlikte, yaşanan yasa dışı olaylar da artmıştı. Kripto hırsızları, hamle yollarını çeşitlendirip gayelerini Aka şirketlere yönelttiler. Ethereum tabanlı olan tanınan borç Eda platformu Euler Finance, birkaç gün Evvel atağa uğradığını belirtmişti. Ayrıyeten Gerçekleşen hücumun kripto hırsızına teklifte bulunan Euler Finance, gündeme tamamiyle oturmuş oldu. Bentley ise yaşanan Hadise zincirine yönelik görüşlerini belirterek, “2 yılda birçok kontrolden geçmiştik” dedi.

Bentley, Şirketin Birçok Kontrolden Geçtiğini Vurguladı

196 milyon dolarlık dev kripto saldırısına uğrayan Euler Finance’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bentley’in şirkete olan itimadını “denetimler üzerinden yorumlaması” dikkatleri çekmiş görünüyor. Farklı firmalardan farklı sistemler ile Emniyet sağlandığını bildiren CEO, şirketin güvenliğe dair aksaklıklarının evvelki süreçte olmadığını belirtmişti.

Kripto pazarının süratle yükselmesi, kripto dolandırıcılıklarını harekete geçirmiş halde. Bilhassa de farklı sistemlere başvuran saldırganlar, nihayet günlerde daha da faal hale geldi. Birçok küresel şirket yatırımcıların “önlem alması ve dikkatli olması konusunda” ihtarlarına devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir