Elon Musk, Kripto Paralara Değindi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 12, 2022 Yorum Yok

Sosyal medya platformu Twitter‘ın yeni sahibi Elon Musk, katıldığı bir space odasında çarpıcı telaffuzlarda bulundu.

Forbes’e nazaran dünyanın en zengini olan Elon Musk, Twitter‘ı satın almasıyla Birlikte ağır İlgi odağı oldu. Toplumsal medya platformu, satış sürecinin akabinde bütün vakitlerin en yüksek aktivitelerine ulaştı. Musk, daha Özgür ve daha kuvvetli bir platform yaratmak istediğini lisana getiriyor. Ayrıyeten Musk, kripto paralara olan yakınlığıyla da biliniyor. Milyarder, yıllardır DOGE ve BTC üzerinden piyasaya açıklamalarda bulundu. Bunların en büyüğü, şirketlerinin BTC‘yi kabul etmesi olmuştu. Lakin nihayet kripto ayı piyasası, Twitter işvereninin da kripto paralara uzaktan bakmasına neden oldu.

Elon Musk, Soğuk Cüzdanlara Yönlendirdi

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, katıldığı bir Twitter space odasında kısa bir konuşma yaptı. bütün kripto sanayisinin iç olduğu space odası, Musk’ın telaffuzlarını ağır ilgiyle dinledi.

Elon Musk, nihayet çöküşün de tesiriyle Twitter’ın faal kullanıldığının altını çizdi. Ayrıyeten Musk, gelen sorulara çarpıcı karşılıklar verdi. bütün kripto sanayisinin kendisini dinlediği yayında Musk, “DOGE to the moon!” dedi.

Milyarder daha sonra, soğuk cüzdanlarda BTC, ETH ve DOGE tutmanın Sıkıntı çıkarmayacağını kelamlarına ekledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir