Dwpbank, Müşterilerine Bitcoin Ticareti Hizmeti Verecek

Bitcoin Mar 25, 2023 Yorum Yok

Alman Dwpbank, yeni platformda 1,200 bağlı bankaya Bitcoin ticareti sunacak.

Bitcoin ve kripto Nakit teknolojisi gün geçtikçe yaygınlaşmasının akabinde birçok Aka oyuncu dala girmeye başladı. Bunun sonuncularından olan Alman Dwpbank müşterilerine Bitcoin alım satım süreçlerini sunacak.

Alman Dwpbank 1200 Müşterisine Bitcoin Transferi Hizmeti Sunacak

Menkul Paha işlemcisi Deutsche WertpapierService Bank, bağlı kuruluşlarına var teklifleriyle sıkıntısız entegrasyon sağlayacak ve daha Çok dijital varlık hizmeti sunacak.

Almanya’daki yaklaşık 1.200 bankaya taşınır Bedel sürece hizmeti sunan Deutsche WertpapierService Bank (Dwpbank), müşterilerine Bitcoin‘i sunacak yeni bir platform olan wpNex’i sunacak.

Yerel basında çıkan haberlere nazaran yeni hizmet, banka müşterilerinin öbür hesaplarının yanında kripto hesapları da içerecek ve ek Müşterini Teşhis prosedürleri gerektirmeyecek.

Hizmet olarak cüzdan sağlayıcısı Tangany ve Bankhaus Scheich’in Tradias dijital varlık alım satım hizmeti de yeni hizmete katkı sağlayacak. Bankanın perakende müşteriler Özel anahtarlara sahip olmayacak. Dwpbank CEO’su Heiko Beck,  bankanın gelecekte hizmete Öbür kripto Nakit üniteleri, dijital varlıklar ve tokenize taşınır değerler eklemeyi planladığını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir