DRC20 ile Dogecoin Öne Çıkıyor

Altcoinler May 16, 2023 Yorum Yok

DRC20 furyasını ardına Meydan Dogecoin (DOGE), süreç sayısında Bitcoin ve Litecoin‘i kısa müddetli de olsa geçmeyi başardı.

DRC20 ve BRC20 üzere yeni bir furya kripto ekosistemine giriş yapmış durumda. Bu furya, Bitcoin ağında ve Dogecoin ağında yeni token’ların çıkması manasını taşıyor. Şimdi tam oturaklı bir yapıya sahip olmasalar da bu projeler, kripto yatırımcılarının ağır ilgisini görmeye başladı.

DRC20 projelerine gelen ağır talep, Dogecoin süreç hacmini 650 bine ulaştırdı. Bu düzeye ulaşan Dogecoin, kısa vadeli de olsa Bitcoin ve Litecoin’i süreç sayısında geride bırakmayı başardı.

Dogecoin, DRC20 ile Ağır alaka Görüyor

BRC20 ve DRC20 üzere yeni File yapıları, bulundukları kripto projesine ivme kazandırmaya devam ediyor. Bilhassa DRC20, Dogecoin tarafında kuvvetli bir ivme kazandırdı. Süreç hacimlerinin arttığı ve gelen talebin Dogecoin tarafında blok mükafatlarını yükselttiği gözlemlendi

Dogecoin maksimalisti Mishaboar, günlük Dogecoin süreçlerinin süratle arttığını ve rekor düzeylere yükseldiğini belirtti. Mishaboar, paylaştığı bir grafikte, Dogecoin süreçlerinin Bitcoin ve Litecoin‘den daha Çok olduğu devirlerin de olduğunu gösterdi.

Ayrıca Martin Stauber, Dogecoin‘de artan süreç hacimlerinin DRC20 ile alakalı olmadığını savundu. Stauber‘e nazaran bu durum, birçok DOGE balinasının gerçekleştirdiği süreçlerden kaynaklanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir