Do Kwon’un Karadağ’daki Hapis Süresi Bir Yıl Olabilir

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 30, 2023 Yorum Yok

Bir avukata nazaran Do Kwon’un Karadağ’daki iade talepleri değerlendirildiği için mahpus mühleti bir yılı bulabilir.

Hakkındaki suçlamaların akabinde Karadağ’da tutuklanan Do Kwon‘un mahpus mühleti meçhul. Do Kwon’un iade talepleri değerlendirildiğinden mahpus mühleti bir yılı bulabileceği düşünülüyor.

Do Kwon’un Karadağ’daki Mahpus Mühleti Bir Yılı Bulabilir

Bir ceza savunma avukatına nazaran, şu anda Karadağ’da gözaltında olan Do Kwon, ülke iade taleplerini değerlendirdiği için en az bir Yıl demir parmaklıklar gerisinde kalabilir.

Şu anda Karadağ’da gözaltında olan ve potansiyel olarak Amerika Birleşik Devletleri yahut Güney Kore’ye iade edilmeyi bekleyen Do Kwon‘un ülkenin ceza sisteminde güçlü şartlarla karşı karşıya kalacağı bildiriliyor.

29 Mart Protos raporuna nazaran, ismi açıklanmayan bir savunma avukatı, Karadağ hapishanelerindeki ve cezaevlerindeki şartların ABD Dışişleri Bakanlığı’nın 2020 insan hakları raporunda açıklananlardan değişmediğini söyledi.

Raporda, cezaevi vazifelilerinin 2015 yılında 11 mahkûma azap yapmak ve onlara ağır bedensel ziyan vermekten karar giydiği bir davanın yanı Dizi Karadağ’ın birtakım cezaevlerinde çok kalabalık ve tıbbi bakım eksikliği nedeniyle diğer Üzücü şartlardan bahsediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir