Dijital Banka Nubank, Kripto Para Çıkardı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 02, 2023 Yorum Yok

Dijital banka Nubank, Polygon (MATIC) ağında geliştirdiği ve 100 milyar adetlik bir arzdan oluşan Nucoin’i piyasaya sürdü.

Brezilya merkezli dijital bankacılık şirketi Nubank, sadakat programının bir kesimi olarak Nucoin adında bir kripto Nakit ünitesi çıkardı. Brezilyalı müşterilerinin bankacılık uygulamasında kripto Nakit ticareti yapmasına İmkan tanıyan Nubank, geçtiğimiz Yıl planladığı kripto Nakit projesini de başlatmış oldu. Nubank, Nucoin’in Yekün arzını 100 milyar olarak belirlerken, blockchain dayanağı konusunda Polygon’u seçti.

Nubank, Nucoin ile Kripto Sahnesine Çıktı

Brezilya merkezli Nubank, kripto sanayisine yönelik atılımına bir yenisini daha ekleyerek, Nucoin’i piyasaya sürdü. Nucoin, 100 milyar adetlik bir arza sahip olacak ve Polygon ağını kullanacak.

Ayrıca Nubank, bankacılık uygulamasında başlattığı kripto ticaretine, Nucoin paritesini de iç edecek. Bu vesileyle banka, ikincil bir pazara muhtaçlık duymayacak ve ünitelerin Özel bir cüzdana çekilmesi Mümkün olmayacak.

Geçtiğimiz Yıl duyurulan bu proje, yapılan bir basın açıklamasına nazaran, 70 milyon kullanıcıya faal olarak sunulmaya başlanacak.

Nucoin planları ortasında, airdrop yapılması, çekilişler düzenlenmesi, ödemelerden komisyon verilmesi, aktif bir topluluğun oluşturulması yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir