CZ: Binance Voyager’a Bir Teklifte Daha Bulunacak

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Bloomberg’e verdiği bir röportajda Binance’in Voyager‘a bir Teklif daha vereceğini aktardı.

CZ röportajda ayrıyeten, Binance Us ve FTX bahislere da değindi. Kripto Nakit dünyasını derinden sarsan FTX’in iflası ve akabinde gelen hacklenme olayı sonrasında kripto Nakit fiyatları Önemli düşüş yaşarken bu periyotta ekosistemin paydaşlarından Sorun yaşadıklarına dair açıklamalar geldi.

CZ: Binance’in Amerika’da Sorunuz İşleyen Birçok Kuruluşu Bulunuyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Bloomberg’e verdiği bir röportajda kripto Nakit dünyasındaki nihayet gelişmeleri kıymetlendirdi ve Binance’in pozisyonu hakkında konuştu.

CZ, Binance’in Voyager’a bir Teklif daha vereceğini aktardı. CZ, röportajda gündemi değerlendirirken şunlara değindi:

“Bence Amerikalı düzenleyicileri bizi Teklif vermenin dışına itmeye çalışıyor. Binance’in Amerika’da problemsiz bir formda çalışan birçok kuruluşu bünyesine kattı. Binance’in Voyager’a Teklif vermesi konusunda rastgele bir sorun bulunmuyor. Binance bir Çin firması değil. Çin ile rastgele bir kontağımız yok. Bunu Fazla Defa Anlatım etmeme Karşın ben Çinli göründüğüm için beşerler bu türlü düşünebiliyor. Şunu da söylememde fayda Mevcut 30 yıldır Kanadalıyım. nihayet olarak FTX’in durumu devam ettirememesi üzerine Binance US, Voyager’a bir teklifte daha bulunacak ve bunun nasıl ilerleyeceğini göreceğiz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir