Crypto Kemal: Kripto Paralarda Yıl Sonu Hedefi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

Ninja Traders Kurucusu Crypto Kemal (Kemal Hiçyılmaz), İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik grubunun sorularına Cevap verdi.

İstanbul Blockchain Haftası, NFT’lerden kripto paralara kadar uzanan Blockchain teknolojilerinin ele alınacağı aktifliğin kapılarını 14 Kasım’da açtı.

Kripto Paralar Ne Vakit Yükselir? Yatırımcı Ne Yapmalı?

Ninja Traders Kurucusu Crypto Kemal (Kemal Hiçyılmaz), 14-17 Kasım tarihleri ortasında gerçekleşen İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik’in sorularına yanıt verdi.

Crypto Kemal, içinde bulunduğumuz kripto piyasası hakkındaki görüşlerini şu biçimde paylaştı:

“Piyasa uzun müddettir regüle edilmemiş olduğu için Fazla rahattı. Krizlerle bu rahatlığın olduğunu ve piyasanın Sıkıntı tarafını gördük. Bu, bölümde bir farkındalık yarattı. Kullanıcı olmak Fazla sıkıntı, her yerde risk var. Uzun vadede birtakım şeylerin temizlenmesinin bölüme yarayacağını düşünüyorum. Piyasanın da düzgünleşme sürecinde olduğuna inanıyorum”

FTX’in kriziyle de ilgili görüşlerini paylaşan Crypto Kemal, “en Çok FTT’nin kıymeti düşer diye düşünmüştüm.” dedi. Ayrıyeten, kullanıcıların artık dikkat etmesi gereken şey her borsaya girmemek olduğunu belirtti. Kemal’e nazaran bir formda borsaya girmek gerekiyor. Kullanıcıların da sıkı araştırma yapmaları ve Aka borsalarda yer almaları gerekli.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir