Cosmos Tabanlı DeFi Projesi, 10 Milyon Dolar Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Cosmos (ATOM) tabanlı DeFi projesi Onomy Protocol, Özel bir token fonlama cinsinden 10 milyon dolar topladı.

Kripto para piyasasındaki ayı döngüsü, daldaki projelere yapılan yatırımların önüne geçemedi. Kripto piyasası düşüş istikametli ve sancılı sürecini sürdürürken, kuvvetli projelere yapılan fon dayanakları artıyor. nihayet vakitlerde, seri yatırım tipleri, Özel yatırım tipleri ve tohum yatırım çeşitleri dikkat çekti. Birçok güçlü proje, 100 milyon dolar üzerinde finansman takviyesi toplamayı başardı. genel manada ise projeler milyonlarca dolarlık fon topladı. Bu projelerden biri olan DeFi platformu Onomy Protocol, kuvvetli isimlerin katıldığı yatırım çeşidinden 10 milyon dolar aldı.

Cosmos Tabanlı DeFi Projesi Onomy, kuvvetli İsimlerden Dayanak Aldı

Cosmos (ATOM) tabanlı DeFi platformu Onomy, Bitfinex, GSR ve Ava Labs üzere isimlerden 10 milyon dolarlık bir fon topladı.

Majör kripto Nakit projeleri ortasında görülen Cosmos, bütün süratiyle ekosistemini genişletiyor. Merkeziyetsiz akıllı kontratlar platformu, DeFi, NFT ve metaverse alanlarında yeni projelere kapılarını açıyor. Bu projelerden birisi olan Onomy, Cosmos ağında hizmetlerine başlayacak.

Protokol, merkeziyetsiz borsa (DEX) ve cüzdan iç olmak üzere eserlerini DeFi tarafına yönlendirmek istiyor. Bu sayede Onomy, DeFi ve forex piyasalarını yakınlaştırabilecek.

Onomy kurucu ortağı Lalo Bazzi, fonun gelecekteki token’ler için Yalın bir mutabakat ile garanti altına alındığını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir