Cosmos Kurucusu, Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

Cosmos (ATOM) kurucusu Jae Kwon, sisteme yeni değişiklikler getirecek tekliflere karşı olduğunu lisana getirdi.

Kripto piyasasının kuvvetli projelerden biri olan Cosmos, blockchain geliştirmelerini sürdürüyor. Tanınan proje, geçtiğimiz aylarda Cosmos Hub hakkında ayrıntılı bir bilgilendirme yaptı. Piyasa değer sıralamasına nazaran birinci 25 içinde olan ATOM, Hub geliştirmelerinin akabinde öne çıkmayı başardı. Ancak ATOM, sonraki süreçte yaşanan çalkantılı kripto gündeminden kaçamadı. Büsbütün geliştirmelere ve güncellemelere odaklanan Kwon, nihayet açıklamalarıyla dikkat çekti.

Cosmos Kurucusu, Topluluğu Dağıtmak İstemiyor

Cosmos kurucusu Jae Kwon, likidite stake etme uygulamasına karşı olduğunu lisana getirdi. Topluluğun kararına bağlı olarak yapılan güncellemeler ortasında, likidite stake sistemi de yer alıyor. Topluluk, yeni güncelleme için oy kullandı.

Cosmos ekosistemine yönelik yeni değişikliklerin yapıldığı oylamada, yüzde 62’lik bir evet oyu çıktı. ATOM topluluğu, yeni güncellemelerin gelmesini destekliyor.

Merkeziyetsiz projenin yatırımcıları, güncelleme konusunda istekli görünüyor. Fakat, Cosmos kurucusu yapılacak güncellemenin Kötü sonuçlar doğurabileceğine değindi. FTX olaylarına da değinen Kwon, bu yeni güncellemenin çok riskli olduğunu herkesin bilmesini istedi.

Kwon, ATOM sahiplerinin stake yapabilmek için Öbür platformlara kaymasını hakikat bulmadı. Kwon, bunun yeni coin basılması üzere tehlikeli sonuçları olabileceğinin altını çizdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir