Coinbase’in Hisse Fiyatı Yüzde 8’e Yakın Arttı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT May 05, 2023 Yorum Yok

2023’ün birinci çeyrek sonuçlarını yayınlayan Coinbase’in paylarında yüzde 7,9 artış görüldü.

Kripto Nakit borsalarının bir müddettir öne çıkan ismi Coinbase, bu seferde birinci çeyrek raporlarıya gündeme geldi. Beklentilerin üzerinde gelen Coinbase’in birinci çeyrek bilgileri, şirketin Üleş senedi olan COIN’e de yansıdı. Beklentiler üzerinde bilgiler paylaşan Coinbase, birçok kripto yatırımcısını sevindirerek, Üleş sahiplerinin de yüzünü güldürmüş durumda. Raporun yayınlanmasından sonra ipleri eline Meydan COIN, yüzde 7,9 oranında değer kazandı.

Coinbase’in Birinci Çeyrek Dataları Açıklandı

Coinbase’in net ziyanı, 2022’nin nihayet çeyreğinde 557 milyon dolardı. 1. çeyrekte ise 79 milyon dolara düştü ve kısmen gelirdeki yüzde 22’lik artışla 736 milyon dolara yükseldi. Coinbase’in 4 Mayıs tarihli hissedar raporuna nazaran, ticaret için aldığı fiyatlar yüzde 66 üzere Aka bir artışla 22,3 milyon doların üzerine çıkarken, perakende yatırımcılardan gelen süreç geliri yüzde 14,1 artışla 352,1 milyon dolara ulaştı.

Genel olarak, süreçlerden elde edilen gelir çeyrek bazında yüzde16 artarak 375 milyon dolara ulaştı, ancak işlem hacimleri hayli stabil seyretti. Staking’ten elde edilen nema geliri ve blockchain mükafatları, çeyrek 2022’den itibaren sırasıyla 240,8 milyon dolar ve 73,7 milyon dolara yükselerek Aka oranda gelir sağladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir