CFTC, Bir Davanın Daha Kazananı Oldu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 28, 2023 Yorum Yok

Emtia Vadeli Süreçleri Ticaret Komitesi (CFTC), Bitcoin (BTC) dolandırıcılığı hakkındaki davayı kazanarak 3,4 milyar dolar gelir elde etti.

ABD mali düzenleyicisi tarafından düzenlenen BTC dolandırıcılık davası sonuçlanmış oldu. Hakim, CFTC’nin davayı kazanarak 3,4 milyar dolarlık yarar sağlayacağını açıkladı. Sonuçlanan dava ile ilgili yorumda bulunan CFTC, bunun “bir CFTC davasında verilen en yüksek sivil Nakit cezası” olduğunu söyledi. BTC dolandırıcılık planlarına karşı Cenk açan CFTC, bu savaştan galip gelerek rekor seviyede bir gelir elde etti.

CFTC’nin Hameleleri Devam Ediyor

CFTC’nin 27 Nisan’da yapılan bir açıklama, Teksas Bölge Mahkemesi Yargıcı Lee Yeakel’in, Cornelius Johannes Steynberg’e döviz süreçleri ve BTC içeren Düzmece bir emtia havuzu planının içersinde olduğunda Dolayı ceza ödemesini emretmişti. nihayet haftalarda kripto paralara ve kripto borsalarına odaklanan CFTC, kripto yatırımcısının yeni odağı haline geldi.

Yakın vakitte da Binance’a dava açmış olan CFTC, birçok kuruluşa yönelik hamelerini sürdürüyor. nihayet davasından rekor kıymette gelir kazanan CFTC’nin sıradaki amacının ne olacağı merak konusu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir