Celsius Varlıklarına Talip Olan Şirketler Dikkat Çekiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 27, 2023 Yorum Yok

Tiffany Fong tarafından sızdırılan bilgilere nazaran, Celsius varlıklarına talip olan beş şirket ortasında Binance ve Galaxy Digital de yer alıyor.

Kripto Nakit piyasasının Kıymetli olaylarından biri olarak tabir edilen Celsius iflası, uzun müddettir hukukî süreçleri devam ettiriyor. Çöküş yaşayan şirket, uzun müddettir bir tahlile kavuşmak için ağır uğraşlar veriyor. Celsius‘un varlıklarının akıbeti de merak edilen mevzular ortasında yer alıyor. Kripto blog muharriri Tiffany Fong, iflas eden şirketin varlıklarına Binance ve Galaxy Digital üzere Değerli isimlerin talip olduğunu tez etti.

Celsius Varlıklarına Binance ve Galaxy Digital Kancası

Celsius, hukukî süreçler ve varlık satış durumuyla amaç oklarını üzerinde tutuyor. Kripto muharriri Tiffany Fong tarafından sızdırılan bilgiler, Celsius’un varlıklarına Binane, Bank To The Future ve Galaxy Digital’in de ortalarında olduğu beş Değerli şirketin talip olduğunu belirtti.

Celsius gelişmelerinin bir takipçisi olan ve SBF ile yaptığı röportaj ile ünlenen Fong, 20 Aralık’ta eline geçtiğini sav ettiği bilgileri sızdırdı. Bir gönderisinde Fong, ihale sürecini aksatmamak için bu bilgileri sızdırmakta Çabuk etmediğini belirtti. Ayrıyeten Fong, alıcı Geri kazanımlarını da düşündüğünden Dolayı Aralık’tan beri beklediğinin altını çizdi.

İflas eden kripto kuruluşunun varlıklarına talip olduğu tez edilen şirketler ise şu halde;

  • Binance
  • Galaxy Digital
  • Bank To The Future
  • Cumberland DRW
  • NovaWulf

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir