parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Cathie Wood’tan, Coinbase Çılgınlığı

Cathie Wood’tan, Coinbase Çılgınlığı

admin admin -
14 0

Cathie Wood‘un yatırım şirketi Ark Invest, geçtiğimiz gün 7,5 milyon dolarlık Coinbase payı satın aldı.

Kripto maksimalisti olan Cathie Wood, Coinbase payından vazgeçmiyor. Cathie Wood’un şirketi Ark Invest, geçtiğimiz günlerde 8,4 milyon dolarlık Coinbase payı satın almıştı. Wood, tanınan borsanın paylarında yeni bir alım daha yaptı.

Yatırım şirketi Ark Invest, üç farklı kolu aracılığıyla Yekün 7,5 milyon dolarlık Coinbase payını bünyesine ekledi.

Cathie Wood’un Ark Invest’i Coinbase Payında Kararlı

Kripto maksimalisti Cathie Wood‘un yatırım şirketi Ark Invest, Coinbase payında iştahlı ve kararlı atılımlar yapıyor. Ark Invest, üst üste iki gündür Coinbase payı satın alıyor.

Geçtiğimiz gün Ark’s Innovation, Üleş portföyüne yaklaşık 5,8 milyon dolarlık 112.949 Coinbase payı ekledi. Ayrıyeten, şirketin bir Öbür kolu olan Next Generation Internet ETF de 1 milyon doların üzerinde Üleş satın aldı. Next Generation ETF‘in kasasına, 20.313 adet Coinbase payı girdi. Ark Invest’in üçüncü yatırım kolu olan Fintech Innovation ETF, 712 bin dolar kıymetindeki 13.875 Coinbase payını bünyesine kattı. bütün bu satın alımların Yekün kıymeti ise 7,5 milyon dolar civarında.

ABD’deki hukukî süreçlerle ve düzenleyici baskılarla gayret eden Coinbase, Cathie Wood’un en sevdiği yatırım eserlerinden birisi haline geldi. Wood, nizamlı olarak tanınan borsanın paylarını topluyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir