Cardano Tabanlı Ardana, Kepenk Kapattı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Cardano (ADA) tabanlı DeFi ve stablecoin projesi Ardana (DANA), finansman ve proje belirsizliğini münasebet göstererek hizmetlerini durdurma kararı aldı.

Kripto ayı piyasasının ve global iktisadın çalkantıları, kesimdeki oyuncuları zahmetli durumlara soktu. Birçok proje, yatırım ve Yönetim konusunda sallantılı devirlerden geçiyor. Bilhassa FTX borsasının yaşadığı ve yaşattığı durumlar, milyonlarca yatırımcıyı tesiri altına aldı. Kurumsal şirketler ve yatırım şirketleri, hayatta kalmanın yollarını arıyor. Fakat öbür tarafta, iflas ve kepenk kapatmalar da dikkat çekti. Cardano tabanlı Ardana, kuvvetli süreçlerin akabinde kepenk kapatma kararı aldı.

Cardano Tabanlı Ardana, Finansman ve Belirsizlik Işığında Hizmetlerini Durdurdu

Cardano tabanlı DeFi platformu Ardana (DANA), geçtiğimiz Yıl Three Arrows Capital (3AC) liderliğindeki bir yatırım çeşidinden 10 milyon dolar toplayarak öne çıktı.

Güçlü proje, stablecoin ihracına ve döviz hizmetleri üzere alanlara yöneldi. Şirketin siyasetinde, MakerDAO ve Cardano’nun güçlü DeFi projesi olmak yer aldı.

Ancak, kripto ayı piyasası DANA’yı da etkiledi. DeFi projesi, finansman badirelerini ve proje Vakit çizelgesini münasebet göstererek hizmetlerini durdurdu. Ayrıyeten şirket, projenin kod yapısını Aleni kaynak olarak geliştiricilere bırakacağının da altını çizdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir