Cardano Kurucusu, FTX Krizinin Son Olduğunu Düşünüyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 09, 2022 Yorum Yok

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, FTX olayının kripto Nakit piyasasındaki nihayet krizlerden biri olabileceğini söyledi.

Binance ve FTX borsalarının ortasındaki çaba, karşılıklı bir mutabakatla sona ermek üzere. Binance, en Aka rakiplerinden FTX‘i satın almak için görüşmelerini sürdürüyor. Lakin, FTX krizi, bütün kripto bölümünü derinden etkilemiş durumda. Bu nedenle, birçok kripto şirketi de yatırımcılarını korumak maksadıyla yeni yol izlemek zorunda. Dal Aka bir dalgalanma ile boğuşurken kuruculardan da bahisle ilgili açıklamalar geliyor.

Cardano Kurucusu: FTX Olayı nihayet Krizlerden Olabilir

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, FTX kripto Nakit borsasının satışına atıfta bulunarak, olayın kripto dalındaki nihayet krizler ortasında olabileceğini öne sürdü.

Hoskinson’a nazaran, FTX durumuna misal olaylar, diğer ekosistem oyuncuları üzerinde dalgalanma tesirleri olduğu düşünüldüğünde karmaşıklaşıyor. Bugünkü YouTube yayınında, döngünün sona erebileceğini belirten Hoskinson, şunları söyledi:

“Bence bu en taban olabilir, başa çıkılacak en nihayet meselelerden biri. Ne kadar Kötü olacağını kestirim etmek güç olacak ve mutlaka potansiyel olarak Fazla Kötü olabilir. FTX, Alameda, Three Arrows Capital ve gibisi üzere Fazla Çok firma yok. En azından bu döngüde, bunun bu cinsten nihayet döngü olduğunu hakikaten umuyorum”

Genel olarak Hoskinson, yatırımcıların ve düzenleyicilerin olayı sadece FTX için değil, genel dijital varlık alanı için izole edeceğini söyledi. Ayrıyeten, çöküşün kripto Nakit piyasası için Olumsuz olduğuna dikkat çekti. Fakat, altta yatan teknoloji ve geliştirmedeki projeler göz önüne alındığında, pazarın Aka olasılıkla toparlanacağına dair optimistliğini de lisana getirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir