Boson Protocol, NFT Platformunu Yeniledi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 04, 2022 Yorum Yok

Boson Protocol, kullanılabilir NFT platformunun yenilenmiş bir versiyonunu piyasaya çıkardığını duyurdu.

Fiziksel eserleri, Web3 entegrasyonu ile Bir arada sanal dünyada satmayı amaçlayan Boson, dala yönelik geliştirmelerini sürdürüyor. NFT eserlerini kullanarak, dijital varlıkları fizikî bir ürünmüş üzere sunan platform, kripto yatırımcılarına yeni özellikler sunmaya çalışıyor. Alıcılar ile satıcılar ortasındaki irtibatı sağlamak için ortaya çıkan proje, Ethereum ağında hizmet veriyor. Tanınan proje, nihayet olarak güncellenmiş NFT platformunu duyurdu.

Boson Protocol, NFT Alanında alaka Çekiyor

NFT kesimini, klasik Ömür ile entegre etmeyi amaçlayan Boson Protocol, çıkardığı nihayet güncelleme ile Birlikte okları üzerine çekti.

Popüler proje, güncellemesini Londra’da bir aktiflikte duyurdu. Yeni platform, insanların muhakkak bir müddet içinde yakılabilen ve anne Eser olarak kullanılabilecek NFT‘leri satmalarına İmkan tanıyacak.

Ortaya atılan bu Fikir ile Bir arada kullanıcılar, akıllı kontratlar ile desteklenen eserleri, fizikî haline nitekim sahip olmadan takas edebilecek. Yani platform, şarap almak isteyen bir kullanıcının NFT kullanmasına İmkan tanıyacak.

Platformun önceliği lüks eserler olacak halde belirlendi. Boson Protocol’ün kurucu ortağı Justin Banon, lüks şarap ve lüks viskiyi simgeleştiren bir sıra projeye sahip olduklarını lisana getirdi. Banon, konuşmasının devamında şunları söyledi;

“Birisi, viski olgunlaşana kadar 5 yahut 10 yıl boyunca elinde tutabileceği ve takas edebileceği yakılabilir bir NFT alacak. Bu Cin eserlerin lüks viski için bir emtia piyasası yaratacağını düşünüyoruz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir