BLOK Coin Nedir? Kazandıran Metaverse Projesi Bloktopia

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

BLOK Coin, eğitici ve cümbüş merkezi olmayı hedefleyen Bloktopia cihanında sahiplerine Türlü ayrıcalıklar sunan bir metaverse kripto Nakit ünitesidir.

Bloktopia Nedir?

Metaverse üzerine inşa edilmek istenen Bloktopia, 21 milyon Bitcoin için tasarlanmış 21 düzeyden oluşan sanal bir gökdelendir. Platformun Mahallî token’ı BLOK Coin’dir. BLOK Coin sahiplerine, Bloktopyalılar ismi verilmektedir. Bloktopyalılar; gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, File kurma ve Fazla daha ziyadesiyle gelir elde edebilmektedir.

Metavers projelerinden biri olan Bloktopia, Polygon ağı tarafından desteklenmektedir. Metaverse, sanal ortamlardan oluşan, bütün dijital ortamların birleştiği sanal bir cihan olarak Anlatım edilmektedir. Metavers ile gerçek dünyada yapılan Derhal derhal birçok şey sanal ortamda gerçekleştirilebilecektir. Gelişmekte olan metaverse, kullanıcıların avatarlar oluşturmasına İmkan tanıyan, ödeme aracı olarak kripto paraların kullanıldığı bir sanal cihandır.

Bloktopia, metaverse de bulunan bir gökdelen olarak Anlatım edilmektedir. Bloktopia, projelerin, borsaların yahut kripto markalarının içeriklerini ve Kıymetli bildirilerini sergilediği, öbür aktiflik ve Amel cinslerinin yanında mağazaların bulunduğu bir alışveriş merkezi üzere düşünülebilir.

Polygon ağı tarafından desteklenen Bloktopia, Sony Playstation VR’nin kurucuları tarafından platformlar ortası bir oyun motoru olan Unity üzerine kurulmuştur. Bloktopia, dünyanın en gelişmiş gerçek vakitli 3D oluşturma Motorunu kullanmaktadır. Bu teknoloji ile, çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı tecrübesi oluşturmayı amaçlamaktadır.

Bloktopia’da Nasıl Gelir Elde Edilir?

Platform’un Lokal tokenı BLOK Coin, Bloktopia içinde sahiplerine gelir elde edebilme ve yönetişime katılabilme üzere özellikler sunmaktadır. BLOK Coin sahipleri Bloktopyalılar, platformda farklı çıkar fırsatları elde etmektedir. Bu fırsatlara, Özel etkinliklere erişim, ön satışlara katılma ve stake etme üzere örnekler verilebilir.

Pasif karlar, bahis ve reklamlar öbür çıkarları oluşturmaktadır. BLOK Coin sahibi Bloktopyalılar, hem merkezi olmayan hem de merkezileştirilmiş borsalar aracılığıyla BLOK alıp satabilme imkanına da sahiptir. Ayrıyeten, Bloktopia’nın geniş kullanıcı tabanı, bir NFT düzeneği aracılığıyla gelir yaratmada paylaşma fırsatı sağlayan reklam ve sponsorluk yoluyla Nakit kazanmaya müsaade vermektedir.

BLOK coin’ler, Bloktopyalıların, Reblok ve Adblok’un sahipliğini temsil eden NFT’leri satın almalarını sağlamaktadır.

Reblok, Biricik bir NFT ile temsil edilen Biricik bir mülkiyet yahut aniden Çok NFT ile temsil edilen ortak mülkiyeti platform içinde satın alma sürecidir. Gerçek dünyada olduğu üzere gayrimenkuller kısa ya da uzun vadeli kiralanabilmektedir.

Adblok ise, reklamcılık ile platform üzerindeki Kıymetli kar kaynaklarından biridir. önemli marka ortakları ile Birlikte çalışan platform, onlara Bloktopia içinde reklam verebilmeleri için fırsat sunar. Oluşturulan reklam fiyatlarının bir kısmı Bloktopyalılara iade edilir.

Ayrıca, Bloktopyalıların metaverse cihanında Özel cüzdanları bulunmaktadır. Bloktopia’nın kendine has Özel kripto cüzdan uygulaması Bloktopia Wallet’dır. Bloktopyalılar, Bloktopia cihanında iki faktörlü doğrulama özelliğine sahip Bloktopia Wallet oluşturabilecektir.

BLOK Coin’lerin saklanmasında kullanılacak cüzdan tıpkı vakitte apansız Çok blokzincirini de destekleyecektir. Bloktopyalılardan, Bloktopia Wallet oluşturduklarında birinci girişlerinde şahsa Özel bir avatar oluşturulması istenecektir. Bu Özel avatarlar oluşturulduktan sonra, bilgiler Bloktopia hesabına işlenecektir. Oluşturulan avatarlar, birçok özellik ile geliştirilebilir ve özelleştirilebilir hale gelecektir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir