BlockFi’dan Mahkeme Kararından Sonra Yeni Hamle

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 22, 2023 Yorum Yok

BlockFi, iflas mahkemesi kararının akabinde yine yapılanma planı beyanlarını Geri çekti.

BlockFi, kamuoyuna açıklanan bir mektupta, iflas yine yapılanma planı hakkındaki açıklamaların dikkate alınmaması gerektiğini söyledi. Gelişme, BlockFi ile teminatsız alacaklıları ortasında devam eden sürtüşmeyi gösteriyor.

BlockFi, İflas Mahkemesinin Kararını Açıklamasının Akabinde Tekrar Yapılanma Planlarını Geri Çekti

BlockFi kısa bir mühlet Evvel yine yapılandırma planını mahkemeye sunmuştu. Şirket kamuoyuna açıklanan bir mektupta, iflas tekrar yapılanma planı hakkındaki açıklamaların dikkate alınmaması gerektiğini söyledi.

ABD New Jersey Bölgesi İflas Mahkemesi tarafından verilen bir buyruğun akabinde yayınlanan düzeltici mektupta, kripto kredi kuruluşunun “13 Mayıs 2023’te mahkemeye, web sitesine ve Twitter hesabına vaktinden Evvel kimi tabirler gönderdiği” belirtildi.

Mektupta yer Meydan sözler ise şöyleydi:

 “Bu Cin açıklamaların yayınlanması ve yayılmasına müsaade verilene kadar her birinizi bu irtibatları dikkate almamaya çağırıyoruz.”

Mahkeme evrakları, BlockFi ile kripto kredi vericinin geçen Kasım ayında iflas müracaatının akabinde oluşturulan teminatsız alacaklılardan oluşan bir komite ortasında devam eden uyuşmazlığı gözler önüne serdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir