Blockchain Association CEO’su, Kripto Düzenlemelerine Değindi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 22, 2023 Yorum Yok

Blockchain Association CEO’su Kristin Smith, düzenleyicilerin “çok süratli devinim etmesine” karşın, mevzuatta ilerlemenin “kapalı kapılar ardında” gerçekleştiğini tez etti.

Kripto Nakit ünitelerindeki fiyat yükselişi, yeni bir boğa koşusunun sinyallerini vermeye başladı. Birçok yatırımcı, kripto dalının toparlandığını ve yükseliş dalgasının devam edeceğini düşünüyor. Toparlanmaya başlayan piyasalarda gözler, kripto paralar genelinde düzenleme ve denetleme gerekliliklerine çevrildi. Blockchain Association CEO’su Kristin Smith, düzenleyici netliklerde ABD’nin kıymetine vurgu yaptı.

Blockchain Association CEO’su, Kripto ve Düzenleme Başlıklarını İrdeledi

Blockchain Association CEO’su Kristin Smith, kripto sanayisinde yaşanan nihayet olayların akabinde, düzenleme ve denetleme üzere gerekliliklerin değerine değindi.

Smith, düzenleyicilerin yaptırım hareketleri ve uzlaşmalarla mevzuata öncülük etmelerinin, Özel nedenler ve şartlarla ilgili olduğuna inandığını aktardı. Ayrıyeten Smith, ABD’deki kripto düzenlemelerinin kapalı kapılar arkasında gerçekleştiğini sav etti.

ABD’deki kripto ekosisteminde öne çıkan Smith, ABD Kongresi’nin, kripto kesiminde denetimi eline alması gerektiğini öne sürdü. CEO, kripto mevzuatında ABD’nin öncülük etmesine muhtaçlık duyulduğunu söyledi.

Smith, kapalı kapılar arkasında gerçekleşen kripto düzenleme görüşmelerinin yerine, Kongre tarafından daha şeffaf bir görüşmeler yürütülmesini önerdi. Smith’e nazaran, bu sayede kripto sanayisinden daha Çok takviye ve iştirak gelebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir