BitMEX ile Özel Röportaj: Regülasyonlar ve Türkiye

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 11, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası BitMEX, kripto yatırımcılarının merak ettiği hususlara yönelik sorularımızı yanıtladı.

Kripto Nakit piyasasının çalkantılı periyodunda, kripto Nakit borsalarının akıbeti de merak edilen mevzular ortasında yer aldı. Bilhassa nihayet devirde yaşanan FTX olayları, sağlam kripto Nakit borsalarının daha bir ön plana çıkmasını sağladı. Hangi borsada varlık tutacağını merak eden kripto yatırımcıları, kapsamlı bir araştırma içerisine girdi. Coinkolik olarak, BitMEX ile Özel bir röportaj gerçekleştirdik. İşte kripto yatırımcılarının merak ettiği sorular ve yanıtları.

BitMEX: Blockchain Teknolojisine Odaklanmak Gerekiyor

Benimsenen kripto paralar ile klâsik finans yavaş yavaş entegre olmaya başladı. Coinkolik olarak, BitMEX‘in kripto piyasası ve klâsik finans alanlarında kendisini nasıl konumlandırdığını sorduk.

Popüler kripto Nakit borsası, klasik finansın ve kripto paraların ayrıştığı ve birleştiği birçok nokta olduğunun altını çizdi. Bu noktaya değinen BitMEX, kripto paraların blockchain teknolojisi sayesinde getirdiklerine bakmak gerektiğini belirtti. Borsa, blockchain ile hayatımıza giren Hız ve tasarruf başlıklarını işaret etti. Ayrıyeten borsa, bu teknoloji sayesinde kripto paraların gelecekte de yer alacağına inanıyor.

BitMEX, dala yeni katılan klâsik şirketleri Olumlu karşıladıklarını belirtti. 8 yıldır hizmet veren borsa, benimsenme sürecinde blockchain teknolojisine odaklanılması gerektiğinin altını çizdi.

BitMEX: Regülasyon Sürecinin Yavaş İlerlemesi Normal

Kripto Nakit piyasasında yaşanan sıkıntılı devirler, regülasyon ve kontrol gereksinimini giderek artırdı. Coinkolik olarak, BitMEX‘in regülasyonlar ve Türkiye konusundaki görüşlerini aldık.

Popüler kripto Nakit borsası, kripto Nakit bölümündeki regülasyonlar ile ilgili bütün dünyanın kabul edeceği bir düzenlemeyi beklememek gerektiğini söyledi. Regülasyonlara değinen BitMEX, her ülkenin nazar açısının farklı olması nedeniyle sürecin daha yavaş ilerleyeceğini ön görüyor. BitMEX, vakitle kripto paraların daha da gelişeceğini ve ülkelerin bu kesime yönelik atılımlarının netleşeceğini belirtti.

Türkiye konusuna değinen borsa, kripto ekosisteminde ülkenin Değerli bir pozisyona sahip olduğunun altını çizdi. BitMEX, istikbal planlarının Türkiye‘yi de kapsadığını aktardı. Türkiye‘ye yönelik yeni çalışmalarına değinen borsa, blog sayfalarında yaptıkları bilgilendirici içeriklerden bahsetti. BitMEX, bu çalışmalara da değinerek Türkiye‘deki kripto yatırımcılarının bilgilenmesini ve gelişimini amaçladıklarını ileri sürdü.

BitMEX: Kapsamlı Bir Sigorta Fonumuz Bulunuyor

Kripto Nakit piyasasında düşüş taraflı trend manasına gelen ayı piyasası, yatırımcıların en sevmediği Devre olarak tabir ediliyor. Bu devir, birçok kripto kuruluşunu zora sokuyor. Coinkolik olarak, BitMEX‘in ayı piyasasına yönelik ataklarını ve Üzücü senaryo tedbirlerini sorduk.

Popüler kripto Nakit borsası, kripto Nakit piyasasında volatilite olmasını olağan karşıladı. BitMEX, ayı piyasası ve volatil hareketlilik olan periyotta kullanıcılarını muhafazayı amaçladığının altını çizdi. Borsa, bu kapsamda bir sigorta fonu oluşturduğunu açıkladı. Bu fon ile BitMEX, kullanıcılarının ziyanlarını minimize etmeyi amaçladığını belirtti.

BitMEX: Türk Lirası Pariteleri için Planlamamız Bulunmuyor

Türkiye’deki kripto Nakit yatırımcıları, Türk Lirası ile süreç yapmayı da tercih edebiliyor. Coinkolik olarak, BitMEX‘in kripto Nakit paritelerinde Türk Lirası süreç çiftine yönelik planlamasını sorduk.

Popüler kripto Nakit borsası, şu Lahza için bu türlü bir planlamalarının olmadığına yönelik yanıt verdi.

BitMEX: NFT Pazar Yeri Planımız Bulunmuyor

Birçok Aka kripto Nakit borsası, NFT pazar yeri açarak kullanıcılarının ağır ilgisini üzerine çekti. Lakin bu durum, borsadaki paranın farklı alanlara da dağılmasına yol açtı. Coinkolik olarak, BitMEX‘in NFT pazar yeri planlarının olup olmadığını sorduk.

Popüler kripto Nakit borsası, NFT pazar yeri açmak üzere bir planlarının olmadığını lisana getirdi. BitMEX, en güzel yaptığı Amel olarak tanımladığı Temel faaliyetlerine odaklanmak istediğini belirtti. Borsa, nihayet gelişmelere değinerek Çok kola atlamanın yatırımcıları ziyana uğrattığını savundu.

BitMEX: BMEX Borsanın Finanse Edilmesi için Kullanılmıyor

Birçok kripto Nakit borsası, ekosistemine ilişkin kripto Nakit ünitesiyle yatırımcıların dikkati çekti. Lakin FTX, iflasının akabinde FTT token’ın da çöküşüne yol açtı. Coinkolik olarak, BitMEX‘in kendine ilişkin token’ı ile ilgili ayrıntıları sorduk.

Popüler kripto Nakit borsası, kendi token’ları olan BMEX’in piyasaya girişini muvaffakiyetle gerçekleştirdiklerini söyledi. BitMEX, BMEX ile kullanıcılarına saf sadakat ve Ödül sistemini sunduklarının altını çizdi.

Ayrıca BitMEX, BMEX‘in konumlar yahut teminat kredileri için rastgele bir marj fonksiyonu görmediğine dikkat çekti. Borsa, kendilerine ilişkin token’ın rastgele bir operasyonel masrafı finanse etmek için kullanılmadığını belirtti.

Borsa, bu token’a sahip olan kullanıcıların komite indirimleri, fiyatsız Nakit çekimi ve VIP alıcı hizmetleri üzere ayrıcalıklardan yararlanabileceğini açıkladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir