Bitcoin Ethereum ve XRP Analizi – 7 Kasım 2022

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 07, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasasının Yekün bedeli CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte yüzde 2,2’lik düşüşle 1,07 trilyon dolara geriledi. Gelin kripto Nakit piyasasındaki nihayet duruma birlikte bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP‘deki fiyat hareketlerini birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan süreç görüyor? Ethereum hangi düzeyde? XRPdeki nihayet durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko datalarına Bitcoin, nihayet 24 saatte yüzde 2 değer kaybetti. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun müddettir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandında seyretmeye devam ederken piyasanın bedelinin 1 trilyon doları aşmasının akabinde 20 bin doların üzerine çıktı. Bitcoin bulunduğu devinim bölgesiyle itibariyle 20 bin doların üzerinden fiyat seyrine devam ediyor.

BTC Günlük Fiyat Grafiği

Bitcoin‘in bu düzeylerde kalarak tekrar 20 bin dolar bandında kalıyor olması Kötü giden kripto Nakit piyasasına bir nebze olsun soluk aldırmış oldu. Şayet buradan bir düşüş gerçekleşecekse Bitcoin’deki bir sonraki durak 18-19 bin dolar bölgesi olabilir. Şayet bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in birinci durağı 20 bin dolar bandına tutunmanı akabinde 21 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı Lahza itibariyle 20 bin dolar düzeyinden süreç görüyor. Bitcoin’de RSI 60’ları gösteriyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasanın bedelinin yine 1 trilyon doların üzerine çıkmasıyla birlikte ETH 1500 dolar bandına yerleşti. Buna rağmen Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz Vakit ise ETH‘nin, CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte 3,2’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

ETH Günlük Fiyat Grafiği

Ethereum’da bir sonraki amaç bin 650 dolar bölgesini test etmek diyebiliriz. Şayet Ethereum tarafında düşüş olursa birinci durağımız bin 300 dolar bandı olabilir. yazma hazırlandığı Lahza itibariyle Ethereum bin 500 dolar düzeyinden süreç görüyor. ETH’de RSI pahası 60 bandında geziyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

XRP Fiyat Analizi

Piyasa kıymeti bakımından piyasanın 6. coini olan XRP, Bitcoin ve Etherum’un tersine güne düşerek başladı. Güne yüzde 4,3 düşerek başlayan XRP, Bitcoin ve Ethereum’u izlemiş oldu.

XRP Günlük Fiyat Grafiği

XRP’deki en kuvvetli direnç şu anda 0.46 dolar bölgesi diyebiliriz. Bu bölgeden bir reaksiyon gelmezse Şayet fiyatın düşebileceği bir diğer nokta ise 0,4 dolar dayanağı. Bir üst direnç ise 0.55 dolar düzeyi. yazma yazıldığı Lahza itibariyle XRP 0.46 dolardan süreç görüyor. XRP’de RSI 40 bölgesinde seyrediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir