Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Analizi – 21 Kasım 2022

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 21, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasasının Yekün bedeli CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte yüzde 4,3’lük yükselişle 835 milyon dolara geriledi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve AVAX‘taki fiyat hareketlerini birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan süreç görüyor? Ethereum hangi düzeyde? AVAX‘taki nihayet durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko datalarına Bitcoin, nihayet 24 saatte yüzde 3 değer kaybetti. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun müddettir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandından Önemli bir düşüş yaşadı. FTX’in iflası ve hacklenmesi derken kripto Nakit piyasasında sular hiç dinmedi ve başta Bitcoin olmak üzere bütün kripto paralarda düşüş yaşandı. Bitcoin bulunduğu devinim bölgesiyle itibariyle fiyat seyrine 16-17 bin dolardan devam ediyor.

Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu düzeylerden istikbal haber akışıyla birlikte istikametini belirlemesini bekleyeceğiz. ek olarak 50 günlük ortalamaa baktığımız Vakit bu pahanın fiyattan epey Müstakil seyrettiğini görüyoruz. Bu sebeple bir mühlet daha Bitcoin’in bu düzeylerde yatay seyredeceğini söyleyebiliriz. BTC’de de devam edecek bir düşüş olacaksa Şayet bir sonraki durak 15-16 bin dolar bölgesi olabilir. Şayet bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in birinci durağı 18 bin dolar bandına tutunmanı akabinde 19-20 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı Lahza itibariyle 16 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

FTX’in iflasını açıklaması akabinde da hacklenmesinin gündeme gelmesiyle Ethereum da Önemli düşüş kaydetti. Buna rağmen Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz Vakit ise ETH‘nin, CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saatte 7’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki maksat 1200-1300 dolar bölgesinde tutunmak diyebiliriz. Şayet Ethereum tarafında düşüş olursa birinci durağımız 1000 dolar bandı olabilir. yazma hazırlandığı Lahza itibariyle Ethereum 1100 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi

Kripto piyasasının en tanınan 22. coini olan AVAX, FTX’in iflasını açıklamasının akabinde tam yükselişe hazırlık yaparken diğer kripto paralar üzere düşüş yaşadı. CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saatte yüzde 7,5 düşüş yaşadı.

AVAX’ın günlük grafiği

AVAX, Lahza itibariyle 12 dolarda seyrediyor. AVAX’taki bir sonraki amaç 13,7 dayanağına tutunması denebilir. Önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler tarafı belirlemede rol oynayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir