Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Analizi – 12 Kasım 2022

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasasının Yekün pahası CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saatte yüzde 2,9’luk düşüşle 885 milyon dolara geriledi. FTX’in likidite meseleleri yaşaması ve akabinde Binance’ten dayanak araması fakat bu işin gerçekleşmemesi kripto paralara Önemli ziyan verdi. Üstüne üstlük FTX’in iflas açıklaması ve hacklendi savları da kripto yatırımcılarına Önemli ziyan verdi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve AVAX‘taki fiyat hareketlerini birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan süreç görüyor? Ethereum hangi düzeyde? AVAX‘taki nihayet durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko bilgilerine Bitcoin, nihayet 24 saatte yüzde 2,6 değer kaybetti. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun müddettir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandından Önemli bir düşüş yaşadı. FTX’in iflası ve hacklenmesi derken kripto Nakit piyasasında sular hiç dinmedi.Buna bağlı olarak da piyasa düşmeye devam etti. Bitcoin bulunduğu devinim bölgesiyle itibariyle fiyat seyrine 16-17 bin dolardan devam ediyor.

Bitcoin‘in bu düzeylerden istikbal haber akışıyla birlikte tarafını belirlemesini bekleyeceğiz. BTC’de de devam edecek bir düşüş olacaksa Şayet bir sonraki durak 15-16 bin dolar bölgesi olabilir. Şayet bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in birinci durağı 18 bin dolar bandına tutunmanı akabinde 19-20 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı Lahza itibariyle 16-17 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

FTX’in iflasını açıklaması akabinde da hacklendi argümanlarının gündeme gelmesiyle Ethereum da Önemli düşüş kaydetti. Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz Vakit ise ETH‘nin, CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte 1,3’lük düşüş yaşadığını görüyoruz.

Ethereum’da bir sonraki maksat 1.200-1300 dolar bölgesinde tutunmak diyebiliriz. Şayet Ethereum tarafında düşüş olursa birinci durağımız 1100 dolar bandı olabilir. yazma hazırlandığı Lahza itibariyle Ethereum 1.200 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi

Kripto piyasasının en tanınan 16. coini olan AVAX, FTX’in iflasını açıklamasının akabinde tam yükselişe geçecekken öbür kripto paralar üzere düşüş yaşadı. CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte yüzde 10,8 düştü.

AVAX’ın günlük grafiği

AVAX, Lahza itibariyle 13,2 dolarda seyrediyor. AVAX’taki bir sonraki maksat 13,7 dayanağına tutunması denebilir. Önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler istikameti belirlemede rol oynayacak. AVAX, yazma yazıldığı Lahza itibariyle 13,2 dolardan süreç görüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir