parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bitcoin
  4. »
  5. Bitcoin (BTC), Haftaya Güneşli Başladı

Bitcoin (BTC), Haftaya Güneşli Başladı

admin admin -
8 0

Düzenleyiciler, fud haberler, yeni trendler derken Sıkıntı kaybeden Bitcoin (BTC), haftaya müspet bir giriş yaptı.

Kripto piyasasında daha da Önemli boyuta ulaşan haber akışının değeri, BTC’yi sarsmıştı. Bilhassa de Aka tesir yaratabilecek iddialareşliğinde BTC‘nin aşağı fiyatlara çekilmesi, kripto yatırımcısının Geri adım atmasına yol açmıştı. Bu durumların nihayet günlerde azalması, BTC’ye Geri dönüşlerin kapısını açtı. 26.600 dolardan atağa kalkan BTC, haberin yazımı itibariyle 27.473 dolardan süreç görüyor. Haftaya güneşli başlayan BTCnin grafiği nasıl ilerliyor?

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi

BTC tarafında alıcılar tekrar hareketlendi. 29.800 dolardan düşüş trendine başlayan kripto paraların başkanı, dün geceki yükselişiyle bu trendi kırmış oldu. Birkaç gün gündeme düşen ABD’nin BTC sattığı tezleri, fiyatı düşmesindeki esas Sebep tet olmuştu. Tezlerin tesirini yitirmesinden sonra ayağa kalkan BTC, şimdiki olarak 27,480 dolardan fiyatlıyor. BTC için tekrardan saıtş dalgasının başlaması, fiyatı sırasıyla 25.876 ve 25.257 dolara kadar çekebilir.

27.250 takviyesinin üzerinde fiyattan Müşteri bulan kripto paraların önderi, 28.200 doları kalıcı olarak aştığı takdirde daha Misli hareketlere yapabilir. BTC’de yükseliş taraflı beklentilerin oluşabilmesi ismine Fud haberlerin azalması, en önemli hususlardan biri. Bu şartların sağlandığı durumda ise BTC’de sırasıyla 28.200 – 28.775 – 29.250 ve 30.000 dolar kıymetleri gaye olarak takip izlenebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir