Bitcoin (BTC), 25.000 Doları Aştı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 14, 2023 Yorum Yok

ABD enflasyon verisinin açıklanmasıyla Bir arada BTC tarafında 25 bin dolar düzeyi aşılarak kripto piyasasında Aka bir hareketlilik görüldü.

Geçtiğimiz günlerde gerisi arkasına gelen FUD haberlerin tesiriyle Bir arada BTC kuvvetli bir girişken gerçekleştirdi. Şimdiki duruma bakıldığında ise, kısa süreç içersinde 19.500 dolardan 25.350 dolar düzeyine gelen BTC kripto yatırımcısına itimat vermiş durumda.

BTC için Yeni Doruklar Olası!

BTC’nin 25.000 dolar üzerinde kalıcı olduğu sürece, yeni tepeler beklemek Muhtemel olabilir. Yakın vakitte kripto marketinden kuvvetli Müşteri toplayan BTC, 25.000 dolar düzeyini hacimli bir formda aştı. Küresel manada Olumsuz bir senaryo ile karşılaşılmadığı sürece BTC’nin alıcılı halde yoluna devam etmesi mümkün gözüküyor.

25.000 dolar düzeyinin kalıcı olarak aşıldığı durumda ise, BTC için majör direnç düzeyi olan 30.000 dolar hedeflenebilir. Stablecoin’lerde yaşanan Olumlu gelişmeler de şuan için kripto piyasasına “can suyu” olmuş durumda. Yakın vakitte gerçekleşecek olan Fed nema kararından Olumsuz bir Sonuç gelmeyeceği senaryoda, Mart ayı içersinde BTC’de yeni doruklar gözlemlenebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir