Binance, Yeni Vadeli Eseri Bluebird’i Başlatıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 02, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Binance, Twitter ile ilişkilendirdiği yeni vadeli eseri Bluebird Endeksi‘ni başlatacağını duyurdu.

Binance, Elon Musk‘ın Twitter‘ı satın almasındaki en Aka destekçilerden biri oldu. Ayrıyeten tanınan kripto Nakit borsası, toplumsal medya platformunun da hissedarı oldu. Binance CEO‘su Changpeng Zhao (CZ), Twitter’ın kripto dünyasına ivme getireceğine inanıyor. CZ, Twitter’ın kripto açısından Değerli bir pozisyonda olduğunu belirtti. Borsanın, toplumsal medya platformuna yönelik çalışmaları ve takviyesi devam edecek üzere görünüyor. nihayet olarak kripto Nakit borsası, yeni vadeli eserini duyurdu.

Binance’den Yeni Bir Endeks: Bluebird

Twitter ile alakalı olarak düzenlenen yeni vadeli endekste, BNB, MASK ve DOGE yer alıyor. Bu üç kripto para, kendi fiyat hareketlerine nazaran endekslenecek.

Daha Evvel Football Endeks eserini duyuran Binance, yatırımcılardan ağır İlgi görmüştü. Football Endeksi, fan tokenler üzerinden vadeli yatırım hizmeti sunuyor.

Yatırımcıların endeks eserlerine olan ilgisini gören kuvvetli borsa, Twitter ile alakalı olarak Bluebird eserini çıkaracak. Bluebird, tanınan üç kripto paranın ortalama fiyatını baz alacak. mümkün bir DOGE, MASK, BNB yükselişlerinde otomatik olarak Bluebird tarafında da yükseliş yaşanacak. Lakin yatırımcıların, endeksin üç kripto paranın hareketine nazaran şekillendiğini unutmaması gerekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir