Binance.US Banka Ortağı Arıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 09, 2023 Yorum Yok

Binance’in ABD kolu banka iflaslarının akabinde Amel birliği yapacak banka arayışına girdi.

Binance’in ABD kolu, yeni bir banka ortağı bulma konusunda zorluk yaşıyor. Amerika’daki banka başarısızlıklarından sonra Binance.US, ortak çalışacağı bir banka bulamıyor.

Binance.US Nakit Çekimleri için Banka Ortağı Bulamıyor

Wall Street Journal‘ın haberine nazaran, Binance‘in ABD kolu, ülkedeki müşterilerin fiat Nakit giriş çıkışı yapabilmesini sağlayacak bir banka ortağı bulma konusunda zorluk yaşıyor.

WSJ’ye nazaran, Silvergate ve Signature Bank’ın yaşadığı problemler, Binance.US‘ı bankacılık hizmetlerinden mahrum bıraktı.

Kripto şirketleri ile çalışan bankalara yapılan baskı, bu durumun açığa çıkmasındaki bir Öbür Öğe olarak öne çıkıyor. ABD Emtia Vadeli Süreçleri Ticaret Kurulu (CFTC), geçtiğimiz ay Türlü ihlaller sebebiyle Binance’i ve CEO’su Changpeng Zhao’yu dava etmişti.

Binance.US, müşterilerinin süreçlerini daha sağlıklı yapabilmesi için ABD dolarını direkt elinde tutacak bir banka arıyor. Lakin şirketin Cross River Bank ve Customers Bancorp üzere bankalarla direkt bankacılık bağları kurma istikametindeki teşebbüsleri başarısız olmuş durumda.

Binance’in ABD kolunun banka partneri konusundaki arayışları sürüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir