parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Binance Resmen Japonya Pazarında!

Binance Resmen Japonya Pazarında!

admin admin -
17 0

Binance, satın aldığı Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) İsim değişikliğine götürerek Binance Japan olarak hizmete sokuyor.

Japonya’daki Lokal basına düşen haberlere nazaran Binance, Japonya’daki hizmetlerini yine başlatmayı planlıyor. Geçtiğimiz yılın kasım ayında Japonya merkezli borsa SEBC’i satın Meydan Binance, borsanın ismini Binance Japan olarak değiştirecek. Binance Japan’ın hizmetlerini bu yılın haziran ayında başlatması planlanıyor.

Binance, Japonya Ayağını Hizmete Sokacak

Binance, Japonya merkezli kripto borsası Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) satın almıştı. Düzenlenmiş borsa olan SEBC, Binance’in Japonya’ya yayılma siyasetinin bir kesimi oldu. nihayet olarak Binance, SEBC’i kapatma ve Binance Japan olarak tekrar başlatma kararı aldı.

SEBC’in hizmetlerini 31 Mayıs tarihinde sonlandıracağı aktarıldı. Bu nedenle borsa, kullanıcılarının 28 Mayıs’a kadar varlıklarını borsadan çekmesini talep etti. 5 Haziran’dan sonra, SEBC’te kalan kullanıcı varlıkları otomatik olarak Japon yenine dönüştürülecek. Bu varlıklar, kullanıcıların banka hesaplarına otomatik olarak gönderilecek.

SEBC’in Binance Japan olarak yine piyasaya çıkması ise bu yılın haziran ayında gerçekleşecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir