Binance, Liquid Staking Token’ını Tanıttı

Bitcoin Nis 24, 2023 Yorum Yok

Ethereum’un nihayet File yükseltmesinin akabinde Binance, liquid stakin token’ını tanıttı.

En Aka kripto Nakit borsası olan Binance, Ethereum’un Shapella’sının akabinde büyüyen pazara adım atıyor. Borsa, liquid staking token’ını piyasaya sürdü.

Binance’ten Yeni Hamle

Etherum‘un yakın vakitte başarılı biçimde gerçekleştirdiği File yükseltmesi Shapella’nın akabinde Binance de büyüyen bu dala adım attı. Borsa liquid staking token’ını piyasaya sürdü. Binance, Ethereum’un Shapella’sının yakın vakitte gerçekleşmesinin akabinde Ethereum staking hizmeti için yeni bir likit staking token’ı piyasaya sürdü.

Wrapped Beacon ETH (WBETH) ismi verilen yeni liquid staking token’ı, Binance kullanıcılarının Ethereum stake mükafatları kazanmaya devam ederken borsa dışındaki merkeziyetsiz finans protokollerine (DeFi) katılmalarına İmkan tanıyacak.

Perşembe gününden itibaren kullanıcılar Beacon ETH (BETH) tokenlerini borsanın Ethereum stake sayfasında WBETH’e dönüştürebilec. Bununla Birlikte WBETH’i rastgele bir paketleme ve paket açma fiyatı ödemeden tekrar BETH tokenlerine dönüştürebilecek.

Duyuruda Binance, birinci dönüşüm oranının 1:1 olduğunu, lakin WBETH’in pahasının Ethereum staking’deki günlük APR’ye bağlı olarak Vakit içinde değişebileceğini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir