Binance, Kanada’dan Çekiliyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 12, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Binance, düzenleyici yenilikler sebebiyle Kanada’dan çekildiğini açıkladı.

Kripto Nakit borsalarının en büyüğü Binance, Twitter üzerinden Kanada ile ilgili bir İzah paylaştı. Açıklamanın sonunda borsa, Kanada’dan çekildiğini yazdı.

Binance, Ticaret Yapmanın İmkansız Olması Sebebiyle Kanada’dan Çekiliyor

Binance, ticaret platformu için savunulamaz hale getiren düzenleyici kılavuza atıfta bulunarak Kanada’dan ayrılıyor. Bununla Birlikte kripto Nakit borsası Twitter üzerinden bir İzah paylaştı.

Kuzey Amerika ülkesindeki ticari faaliyetlerini durdurma planlarını duyurdu. Twitter üzerinde paylaşılan açıklamada şu sözler yer aldı:

“Maalesef bugün, Binance’in Kanada pazarından proaktif olarak çekilmek için diğer önde gelen kripto şirketlerine katılacağını duyuruyoruz. Ufak bir pazar olmasına karşın, kurucumuzun anavatanı olarak bizim için manevi pahası vardı. Kanada Blockchain sanayisinin Geri kalanı için Aka umutlarımız vardı.”

Binance ayrıyeten, ülkenin rehberliğinin operasyonları savunulamaz bir noktaya kadar sınırladığını söyledi. Gönderide ek olarak şu tabirler yer aldı:

 “Kanadalı kullanıcılarımızı korumak için öbür makul yolları araştırabildiğimiz sürece bu kararı erteledik, fakat hiçbirinin olmadığı ortaya çıktı.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir