Binance, Elizabeth Warren’a Rapor Sundu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Mar 18, 2023 Yorum Yok

Binance, Elizabeth Warren da iç olmak üzere bir Küme ABD senatöründen gelen Misli tenkitlere ve operasyonları hakkındaki sorulara Cevap verdi.

Bloomberg, Binance’in ABD’li yetkililere gönderdiği 14 sayfalık bir mektubu gördüğünü sav etti. Bloomberg‘in bu savına nazaran, Binance baş Strateji Sorumlusu Patrick Hillmann, Binance’in Ahenk programını ve takımını oluşturmak için yaptığı çalışmaları anlattı.

Binance’in, senatörlere gönderdiği bu mektuplarında, şirketin mali durumu hakkında kâfi bilgilere yer vermediği Anlatım edildi. Elizabeth Warren ve bir Küme senatör, Binance’in 2017 yılından itibaren mali kayıtları hakkında bilgileri talep etmişti.

Binance, 14 Sayfalık Bir Rapor Hazırladı

ABD’li yetkilileri, Binance’in birçok işleyişini sorgularken, Binance ve Binance USarasındaki bağlantıyı de merak ediyor. Bilhassa Elizabeth Warren, Binance’in 2017 yılından bu yana ortaya çıkardığı bilançoyu görmek istiyor.

Ayrıca ABD’li yetkililer, yıllara nazaran ABD’li kullanıcı sayısına ait bilgileri, kara Nakit aklamayı tedbire ve “müşterini tanı” Ahenk prosedürlerine ait İç siyasetlerin kopyalarını ve Binance ile Binance Us ortasındaki münasebete dair yazılı siyasetleri da talep etti. Senatörler, Binance‘in Cevap vermesi ve evrakları sunması için 16 Mart’a kadar müddet tanımıştı.

Tüm bu taleplere yönelik 14 sayfalık bir name gönderen Binance, şirketin mevzuata uyumluluğa öncelik verdiğini belirtti. Binance baş Strateji Sorumlusu Patrick Hillmann, düzenleyicilerle uzlaşmak istediklerinin altını çizdi.

Binance‘in, ABD’li yetkililere sunduğu raporda, genel operasyonlardan bahsettiği lakin mali bahislere değinmediği Anlatım edildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir