parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Binance Capital Management’in CoinDesk’i Satın Alacağı İddia Edildi

Binance Capital Management’in CoinDesk’i Satın Alacağı İddia Edildi

admin admin -
22 0

Binance Capital Management’in haber sitesi CoinDesk‘i satın alacağı argüman edildi.

Binance‘in CoinMarketCap anne şirketi üzerinden CoinDesk’i satın alacağı argümanının gündeme düşmesinin akabinde kripto Nakit kesiminde hareketlilik yaşandı. Şu anlık satın alma sürecinde rastgele bir gelişme yaşanmadı.

Binance Capital Management’in CoinDesk’i Satın Alımı Beklemede

Önde gelen bir kripto haber şirketi ve Digital Currency Group (DCG) Temel bileşenlerinden biri olan CoinDesk, hususla ilgili direkt bilgiye sahip kaynaklara nazaran nihayet haftalarda Binance Capital Management (BCM) için bir satın alma maksadı haline geldi.

İngiliz Virgin Adaları’nda kayıtlı olan Binance Capital Management (BCM), bir Delaware şirketi olan CoinMarketCap’in Yan kuruluşu aracılığıyla CoinDesk’i satın almanın yollarını arıyor. Satın alma görüşmelerinin şu anlık beklemede olduğu bildirildi.

CoinMarketCap Nedir

Potansiyel muahedenin bedelini 75 milyon dolara yakın olduğu argüman ediliyor. Mevzuya aşina bir kaynağa nazaran, CoinDesk’in piyasa bedeline ait birinci varsayımlar 300 milyon dolara kadar çıksa da, gerçek satın alma fiyatının Değerli ölçüde daha düşük olması bekleniyor.

Barry Silbert’in DCG’si, şirketi lansmanından yaklaşık üç Yıl sonra, 2016 yılında yaklaşık 500.000 dolar karşılığında satın almıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir