Biden’dan Kripto Çıkışı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 21, 2023 Yorum Yok

Joe Biden, kripto yatırımcılarını koruyan borç muahedesini kabul etmeyecek.

ABD lideri Joe Biden dikkat çeken bir İzah yaptı. Biden, kripto yatırımcılarına fayda sağlayacağı argüman edilen bir borç tavanı muahedesine karşı olduğunu Anlatım etti.

Biden G7’de Kripto Hakkında Konuştu

ABD lideri Joe Biden G7 tepesinde kripto Nakit ve düzenlemeleri hakkında komuştu. Biden, Cumhuriyetçi önderlerle kripto yatırımcılarına fayda sağlayacağı argüman edilen bir borç tavanı mutabakatına karşı olduğunu Anlatım etti. G7 Zirvesi’ne katılan Biden’ın bir basın toplantısı sırasında Cumhuriyetçilerin önerdiği kuralları “kabul edilemez” olarak isimlendirdiği bildirildi.

Biden G7 Zirvesi’ndeki açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Yaklaşık 1 milyon Amerikalı için Besin yardımını riske atarken servet vergisi hilecilerini ve kripto tüccarlarını koruyan bir muahedeyi kabul etmeyeceğim.”

Kripto yatırımcıları için sav edilen müdafaalar, vergi kaybı toplamaya atıfta bulunuyor. Washington Post’a nazaran, ak Saray ile Cumhuriyetçi başkanlar ortasında kripto Nakit ünitesi süreçleri için düzeneğin engellenmesi hakkında devam eden bir münakaşa var.

Beyaz Saray, kripto için vergi kaybı hasadını sona erdirmenin yanı sıra, Cumhuriyetçilere yatırımcıların emlak takas vergilerini ertelemesini engelleyen benzeri bir Teklif sundu. Her iki değişiklik de ABD hükümeti için yaklaşık 40 milyar dolarlık vergi geliri sağlaması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir