Beklenen Arbitrum (ARB) Airdrop Duyurusu Geldi!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 16, 2023 Yorum Yok

Kripto yatırımcılarının merakla beklediği Arbitrum, ekosistem token’ı ARB için airdrop tarihini 23 Mart Perşembe günü olarak belirledi.

Arbitrum Vakfı’nın bugün yapmış olduğu açıklamayla birlikte, Arbitrum’un yeni token’ı olan ARB’nin 23 Mart Perşembe günü topluluk üyelerine dağıtılacağı aktarıldı. Kripto kesiminin nihayet zamanlardaki tanınan konusu Arbitrum’a olan İlgi giderek artıyor. Yakın süreçte tanınan NFT Platformu olan Blur’un gerçekleştirmiş olduğu BLUR AirDrop’u Aka yankı uyandırmıştı. Şimdiki duruma bakıldığında ise, Arbitrum’un gerçekleştireceği airdrop’tan beklenti Aka görünüyor.

ARB AirDrop’u ile İlgili Detaylar Paylaşıldı

Kripto yatırımcılarının dört gözle beklediği ARB airdrop’u ile ilgili bilgiler paylaşıldı. ARB’nin toplam arzı 10 milyar olarak belirlendi. ARB topluluğu bu token’ların yüzde 56’sına sahip olabilecek. ARB AirDrop’u, toplam arzın yüzde 11,5’ini ARB kullanıcılarına ve yüzde 1,1’ini ARB ekosisteminde aktiflik gösteren DAO’lara verecek. Kalan ARB token’ları ise, ARB DAO tarafından Denetim edilen fona aktarılacak. Ayrıyeten ARB sahiplerinin fonların nasıl dağıtılacağı konusunda oy kullanmasına İmkan sağlayacak.

ARB deveranının yüzde 44’ü, ARB’nin kurucu ve geliştirme şirketi olan Offchain Labs’ın yatırımcılarına ve çalışan ekibine dağıtılacak. Aka merak uyandıran bu airdrop duyurusu, kripto yatırımcılarını meraklandırmış durumda. Blur airdrop’unun Fazla Çok kar sağlamasıyla birlikte, airdrop konusu kullanıcılar için daha da kıymetenmiş gözüküyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir