Bahamalar Düzenleyicisi, FTX’in Varlıklarını Dondurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

Bahamalar taşınır Değerler Komitesi (SCB), FTX’in varlıklarının bir tasfiye memurunun onayı olmadan taşınamayacağını söyledi.

FTX kurucusu Sam Bankman-Fried, Tron kurucusu Justin Sun’dan 1 milyar dolar, kripto borsası OKX’ten 1 milyar dolar, Tether’den bir milyar dolar ve bir yatırım fonları konsorsiyumundan 2 milyar dolar toplamayı gündemine almış durumda. Lakin borsa için işler şimdi yoluna girmiş üzere görünmüyor. SBF ve Bahamalar ortasındaki balayının sonu geldi.

Bahamalar, FTX’in Varlıklarını Askıya

Bahamalar taşınır Değerler Kurulu (SCB), gayret halindeki kripto Nakit borsası FTX’in varlıklarını dondurmak için bir Buyruk yayınladı.

Düzenleyici, “FTX Dijital Markets ve FTX’in varlıklarını dondurmak için harekete geçti,” formunda İzah yaptı. Birebir vakitte, komitenin FTX’in aktiflik kaydını da askıya aldığını ve Bahamalar Yüksek Mahkemesi’nden süreksiz bir tasfiye memuru atanmasını istediğini ekledi.

SCB, FTX’in varlıklarının yanlış kullanıldığını, yanlış yönetildiğini yahut Alameda Research’e devredildiğini öne süren açıklamaların farkında olduğunu söyledi. Kurul, bu aksiyonları potansiyel olarak Yasa dışı olarak nitelendirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir