Avalanche(AVAX) Kısa Sürede Atağa Kalkabilir!

Altcoinler May 02, 2023 Yorum Yok

Günler sonra tekrar kritik bir fiyat bandına gelen Avalanache (AVAX), yükselişi için Sıkıntı topluyor olabilir.

Bitcoin (BTC) değer kaybetmesiyle Birlikte Değerli bir fiyat aralığına gelen AVAX, kısa mühlet içersinde üst taraflı bir atılım yapabilir. Evvelki süreçlerde bu noktayı test etmesiyle genelde yüzde 10’luk bir artış gösteren AVAX, tekrardan tıpkı kademeye geldi. 16,68 dolarda fiyatlayan tanınan coin, BTC’nin sabit kalmasıyla yahut değer kazanmasıyla Birlikte yakın vakitte Misli fiyat hareketleri gösterebilir.

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

Fiyat rotasında Değerli bir eşiğe gelen AVAX, geçmiş vakitlerde pek Fazla Kez bu noktadan yükselişe geçti. Hatta birkaç gün Evvel de tıpkı fiyat bandına gelen AVAX sırasıyla yüzde 10,08 – 9,50 ve 12,09’luk artışlar göstermişti. Şimdiki olarak 16,68 dolardan Müşteri bulan AVAX, BTC pürüzüyle karşılaşmadığı senaryoda, yine 18,22 doları hedefleyebilir.

Kripto ekosisteminde kayda değer bir topluluğu olan Avalanche’ın yine canlanabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin kırılması Aka kıymete sahip. Fiyatın düşüş taraflı devam etmesi durumunda ise 15,37 ve 14 dolara düşüşler gözlemlenebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir