Arbitrum (ARB) Son 24 Saatte Yüzde 10’dan Fazla Yükseldi

Altcoinler Nis 26, 2023 Yorum Yok

Yüzde 13’e yakın bir artış sergileyen Arbitrum (ARB), günün en Fazla yükselen coin’leri ortasına girmeyi başardı.

Bitcoin (BTC) öncülüğünde neredeyse bütün altcoin’lerde yükseliş gözlemlendi. Yüzde 12,11 yükseliş yaşayarak günün en Fazla değer kazanan dördüncü coin’i ARB, sessizliğini bozdu. Bir müddettir Misli yükselişlere imza atmayan ARB, 1,27 dolardan saatler içersinde 1.50 dolara gelerek yatırımcısının yüzünü güldürdü.

Arbitrum (ARB) Grafik Analizi

Yüzde 13’e yakın bir artış göstererek günün en Fazla artan coin’leri ortasına giren ARB, Özellikle bugün hacimli bir yükseliş sergiledi. 1,27 dolardan aldığı reaksiyonla berabersaatler içersinde1,47dolaraulaşan ARB, yüzde 12,11’lik bir artışa imza attı. Listelendiğinden bu yana popülerliğini koruyan ARB, bu fiyat hareketi sonrasında Aka İlgi topladı.

Günlük, haftalık ve aylıkaçılışfiyatınınetolarakaşan ARB, bu pahaları artık dayanak vazifesi olarak kıymetlendirebilir. ARB’nin yükseliş istikametli hareketindeki Değerli kriterlerden biri 1,51dolarınkalıcışekildeaşılmasıolacaktır. Şuan için ATH düzeyinden Irak seyreden coin için öteki bir Kıymetli öge, BTC’nin volatil hareketleri olacaktır. Fiyatlamanın olumlu devam ettiği süreçte ise, 1,59 – 1,74 ve 1,81 dolar düzeylerinden satış baskısıyla müsabakası beklenen olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir