Aptos (APT) Fiyat Analizi – 21.05.2023

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 21, 2023 Yorum Yok

Aptos’taki düşüş momentumu fiyatı 8,5 dolar bandına kadar getirdi.

Aptos’taki (APT) düşüşün sebebi ne, dayanak ve direnç düzeyleri neler? Aptos’taki dayanak ve direnç düzeylerini bu yazımızda ele aldık.

Aptos (APT) Fiyat Analizi

Aptos‘un günlük grafiğini birinci incelediğimiz Vakit düşüş momentimi yaşadığını görüyoruz. Düşüş momentimiyle Bir arada Aptos’ta fiyat 8,5 dolar bandına geldi.

Günlük grafikteki Aptos fiyat tahlili, düşüş eğilimi belirtileri gösteriyor. Token bedelinde tekrarlayan bir düşüş yaşandı ve bugün pahası nihayet 24 saat içinde yüzde 0,50 değer kaybederek 8,52 dolara kadar düşürüldü.

Mevcut fiyat pahası, 8,49 dolar olarak belirlenen hareketli ortalama (MA) kıymetinin altında. 1 günlük fiyat grafiğindeki Bollinger Bantları Göstergesi şu kıymetleri işaret ediyor: üst değer 9,99 dolar ve alt değer 7,61 dolar, bu da kripto paranın bu piyasada olağan aralıkta süreç gördüğünü gösteriyor. İzafi Güç Endeksi (RSI), nizamlı olarak 50 işaretinin üzerine çıkamadığı için kripto paranın hala düşüş baskısı altında olduğunu gösteren 36.70’te belirlendi.

Aptos’un genel teknik tahlilinin kripto Nakit ünitesi için kuvvetli bir talep olmadığını ve piyasa hassaslığının zayıf olduğunu gösterdiğini gösteriyor. Fiyattaki düşüş eğilimi, ayılar tarafından kuvvetli bir denetime işaret ediyor ve bu da daha Çok düşüşe neden olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir