Applied Digital, 100 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Applied Digital, zahmetli kripto varlıklarına yatırım yapmak için 100 milyon dolar toplamak maksadıyla fon başlattı.

Kripto Nakit piyasasında ayı taraflı hareketlilik devam ediyor. Ayı trendinin ağır tesiri, kripto varlıkları ve kripto varlıklar ile alakalı kurumsal şirketleri Olumsuz istikamette etkiledi. Global iktisadın de Yan tesirleriyle yıpranan piyasada, şirketler ağır mesai harcıyor. Bilhassa Bitcoin (BTC) madenciliği, nihayet vakitlerin en şiddetli süreçlerine girdi. Bitcoin madenciliğindeki fırsatı pahalandırmak isteyen Applied Digital, 100 milyon dolarlık bir fon arayışına girdi.

Applied Digital, Bitcoin Madenciliğine Yoğunlaştı

Bitcoin (BTC) madenciliği şirketleri, sorunlu ve sancılı periyottan geçiyor. Bu devirde birçok şirket, iflas ederek hizmetlerini durdurmak zorunda kaldı. Applied Digital, bu şirketlere yönelerek fırsatları kıymetlendirmek istiyor.

Madencilik şirketi, Bitcoin madenciliği yapan şirketlerin iflasın eşiğine gelmesini fırsat olarak kıymetlendiriyor. Bilhassa şirket, madencilik araçlarını ucuza toplamak için yeni yollar aramaya başladı.

Madencilik bölümünde barındırma hizmeti sağlayan şirket, yeni fonu alıcı tabanını büyümek için kullanmak istiyor. Şirketin CEO’su Wes Cummins, Bitcoin madenciliğinin gün geçtikçe daha külfetli bir hale geldiğini belirtti. Ayrıyeten Cummins, madencilik ekipmanlarının ucuzlamasını bir fırsat olarak gördüklerini aktardı.

Cummins, önümüzdeki aylarda birkaç halk madencisinin iflas edeceğini tez etti. CEO, bütün bu karmaşada ucuzlayan madencilik araçlarını toplamak için fon arayışına başladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir