APENFT (NFT) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

APENFT (NFT) Coin, NFT dünyası ile kuvvetli bir köprü kurmak için geliştirilen platformun dijital Nakit ünitesidir. Blok zinciri teknolojisinin NFT’lere uygulanarak kullanım durumunun genişletilmesini sağlayan bir token’dır. 

Ethereum, Binance Chain, TRON ve Heco üzere blockzincirler üzerinde çalışan bir platformdur. Projenin hedefi NFT dünyası ve hoş sanatlar dünyası ortasında bir köprü kurmaktır. APENFT, Mart 2021’de resmi olarak Singapur’da tescil edilmiştir.

Öncelikli olarak NFT platformlarına ve sanat yapıtlarına yatırım yapılmasına İmkan sağlamak ve NFT sanatkarları ile birinci Sınıf sanatkarları bir ortaya getirmek asıl hedefidir. APENFT, klâsik sanat yapıtlarının çevirim içi sanat yapıtlarına dönüştürülmesini sağlar ve NFT dünyasına kazandırır. Galerilere sponsor olarak hem sanat yapıtlarını hem de sanatkarları dayanaklar. Sanat stantları ve yayınları düzenleyerek sanat yapıtlarının geniş bir kitleye duyurmayı emeller.

APENFT (NFT) Coin NFT’nin gücünden yararlanan platformun dijital Nakit ünitesi olarak tasarlanmıştır. APENFT Coin hakkında uzmanlar fiyat iddialarında Olumlu değerlendirmelerde bulunmuşlardır. Her ne kadar müspet bir eğilim gösterse de piyasa riskleri nedeniyle temkinli yaklaşılması gerektiği aktarılmıştır.

Dünyaca Ünlü pek Fazla borsada listelenen APENFT Coin’i satın almak için MEXC, Huobi Küresel, Poloniex, Gate.io Kucoin üzere borsalar kullanılabilmektedir. Bu borsalardan istediğiniz birine kayıt yaptıktan sonra kimlik doğrulama süreçlerinizi halledip, hesabınıza Nakit aktarıp, APENFT satın alma kısmından Buyruk verebilirsiniz. Satın alma sürecinden sonra APENFT platformunda, aldığınız Çin’leri kullanabilirsiniz.

APENFT Avantajları Nelerdir?

APENFT (NFT) Coin avantajlarını şöyle sayabiliriz:

  • Önde gelen NFT sanatkarları ile NFT dünyası ortasında bir köprü kurmayı amaçlar.
  • Galerilere sponsor olarak hem sanat yapıtlarını hem de sanatkarları dayanaklar.
  • Sanat stantları ve yayınları düzenleyerek sanat yapıtlarının geniş bir kitleye duyurmayı gayeler.
  • Gelecek için Olumlu fiyat tahlillerine sahiptir.
  • Sunduğu NFT tahlilleri ile istikbal vaat etmektedir.
  • Piyasa beklentilerini karşılayabilecek olması.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir