Ape Coin Nedir? Yorum

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Ape Coin (APE), ApeCoin topluluğuna ilişkin bir utility token’dır. Dikkatleri üzerine çeken Ape Coin’in istikbal yıllar için tahlil kestirimleri..

Ape Coin Nedir?

Ape Coin (APE), NFT portföyü ile bilinen Ape Coin topluluğuna ilişkin bir utility token’dır. ERC-20 tabanlıdır. Ape Coin Yuga Labs tarafından 17 Mart 2022 tarihinde piyasaya sürülmüştür.DAO tarafından yönetilen Ape Coin, merkeziyetsizdir ve APE Vakfı tarafından desteklenmektedir. APE ekosistemi, Ethereum blokzincirindeki en tanınan NFT koleksiyonlarından Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluğunu içermektedir.

Ape Coin sahipleri, Aka borsalarda süreç yapabilmektedir. Ayrıyeten BAYC üzere Yuga Labs NFT koleksiyonlarını satın alabilmektedir.Ape Coin’in madenciliği yapılamamaktadır.

Ape Coin Yönetim tokenıdır ve token sahiplerinin Ape Coin DAO’ya katılmasına müsaade vermektedir. İştirakçilerine aracı olmadan kullanılabilecek ortak ve Aleni bir Nakit ünitesi vermektedir. Ape Coin, Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ıdır. Bu sebeple consensus ile teminat altına alınmıştır.

Ape Coin kullanımı yaygınlaşması ile, Snoop Dogg ve Wiz Khalifa, APE ile satın alınabilen, bir NFT müzik albümü yayınlamıştır. TIME mecmuası, APE ile ödenen abonelikleri kabul etmeye başlayacağını duyurmuştur.

Ape Coin Yorum 2022-2023-2024

APE ekosisteminin Yönetim token’ı olan ve sahiplerinin DAO’ ya katılmasına müsaade veren Aleni Nakit ünitesi Ape Coin’dir. 2022 Mart ayında piyasaya sürülen Ape Coin, birçok kişinin hayli ilgisini çekmiştir. Ape Coin, Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club projesinden ilham almıştır ve merkezi olmayan bir projedir. Maksat, Ape Coin sahiplerinin Aleni ve müsaadesiz yönetişim süreçleri aracılığıyla işbirliği yapmaları için bir altyapı sağlamak ve APE ekosistemini adil ve kapsayıcı bir biçimde oluşturmaktır. Epey genç olduğu düşünülse de istikbal vaat eden bir proje olarak bedellendirilmektedir. Yapılan tahlillere nazaran 2022 yılı için Ape Coin’in 4 dolar ile 7 dolar ortasında süreç göreceği düşünülmektedir.

Ape Coin’in yeni fiyatı:

Şu anda 1 ApeCoin 56.48 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 ApeCoin 3.04 $ dolardır.

ApeCoin fiyatı nihayet 24 saatte 4.99% değişim ile şu anda 56.48 TL TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki ApeCoin hacmi 273,229,484 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa bedeli ise 940,741,443 $ dolardır.

2023 yılı için yapılan tahlillere nazaran Ape Coin’in, en az 29 dolar, azamî 33 dolar’dan süreç göreceği kestirim edilmektedir. Ortalama bedeli 2023 yılı için 29.90 dolar olarak düşünülmektedir. 2024 yılı için yapılan tahlillere nazaran Ape Coin’in, 2024 yılında ortalama 43 dolardan süreç göreceği düşünülmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir